جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


TZOA گجتی برای یافتن هوای تمیز

روزهایی است که شما صبح زود از خواب بیدار شده و به قصد پیاده روی در هوای آزاد و تمیز به بیرون از خانه مراجعه می کنید. اما در واقع هوایی که استشمام می کنید به هیچ عنوان سالم نبوده و شما هم متوجه این موضوع نخواهید شد.

چرا که ذرات آلوده و بسیار ریزی که در هوا وجود دارد تنها با تجهیزات خاص قابل شناسایی هستند و در حالت عادی شما حس می کنید هوای سالم را تنفس می کنید. برای جلوگیری از این اتفاق TZOA ساخته شده است، گجتی کوچک و زیبا برای شناسایی کثیفی هوا.

TZOA

 

TZOA نام گجت کوچکی است که به صورت دایره شکل و یک اسکنر مخروطی به روی آن قرار دارد و قرار است اولین ابزار پوشیدنی شناسایی آلودگی هوا باشد.

این محصول که در وب سایت KickStarter برای جذب سرمایه قرار گرفته، قادر است عواملی همچون کیفیت هوا، شدت UV نور، رطوبت و دما را دریافت می کند و سپس شما از طریق اپلیکیشن متصل به گجت خود، می توانید تمام اطلاعات مربوط به این موارد را مشاهده کنید.

کاربران می توانند اطلاعات دریافتی را در وب سایت این پروژه آپلود کنند تا افراد دیگر بتوانند در نقشه مناطق تمیز از نظر آلودگی هوا را مشاهده کنند. شما می توانید این گجت کوچک را به کیف یا کفش خود متصل کنید و مابقی کارها را به او بسپارید.

طبیعتا گجت هایی که در Kickstarter معرفی می شوند در حد نمونه های اولیه هستند و باید دید در صورت عرضه چه عملکردی از خود به نمایش خواهند گذاشت. سازندگان TZOA اعلام کرده اند که در صورت کسب سرمایه مورد نیاز، این محصول در تابستان ۲۰۱۵ و با قیمت ۱۳۵ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

منبع: دیجیاتو

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *