جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


IOS 9 آمد

روز چهارشنبه نسخه جدید سیستم عامل اپل، iOS 9، وارد بازار شد، در کنار آن قرار بود برای دارندگان ساعت های هوشمند اپل هم watchOS 2 عرضه شود که ظاهرا به مشکلی برخورد کرده است.

IOS 9 آمد

ظاهرا اپل متوجه وجود باگی در سیستم شده و این باگ آنقدر بزرگ بوده که باعث شده تا آنها زمان دیگری را برای عرضه نسخه جدید در نظر بگیرند.


هنوز معلوم نیست که این باگ چه بوده یا اینکه تا چه اندازه بحرانی بوده ولی حتما بزرگ بوده که اپل چنین تصمیمی را اتخاذ کرده است.
یکی از سخنگویان اپل اینطور وانمود کرد که اپل از وجود این باگ مطلع بوده و در صدد این بوده که تا روز رسمی که برای ارائه نسخه جدید اعلام کرده بوده آن را آماده کند که ظاهرا موفق نشده است.
“ما متوجه شدیم که باگی در watchOS 2 وجود دارد که زمان رفع آن بیشتر از زمانی بود که انتظار داشتیم. به همین دلیل امروز امکان ارائه آن وجود ندارد ولی خیلی زود این اتفاق میافتد.”
معلوم نیست که “خیلی زود” چه زمانی خواهد بود ولی با آن چیزی که از اپل در تجربیات گذشته سراغ داریم در حد چند روز بیشتر نخواهد بود.
موارد جدیدی که به watchOS 2 اضافه شده برنامه های شخص سوم، برنامه هایی که قادر هستند تا اطلاعات را روی صفحه ساعت، در پیش زمینه عکسها نشان دهند، در زمان سفر (مثلا نگاهی جلوتر به تقویم، وضعیت آب و هوا)، حالتی که برای زمان خواب در نظر گرفته شده و خیلی موارد دیگر اشاره کرد.
کاربران این ساعتها مجبورند کمی بیشتر صبر کنند تا بتوانند از نسخه جدید بهره مند شوند.

منبع ICTPRESS

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *