جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


25 شهریور ، iOS 9

اگر متوجه نشدید مدیران اپل چه تاریخی را برای عرضه iOS 9 اعلام کردند نمیتوان چندان به شما خرده گرفت.

25 شهریور ، iOS 9

در مراسم بزرگ  چهارشنبه 18 شهریور 94 کمپانی اپل، هیاهو بیشتر در مورد Apple TV، تبلت عظیم الجثه، گوشی های جدید اپل بود و خیلی ها به این قسمت توجه زیادی نکردند.


چهارشنبه آینده تاریخی است که کاربران اپل پیغامی از سوی کمپانی مربوط به آماده بودن ارتقا به سیستم عامل جدید دریافت میکنند.

از مهمترین تغییراتی که در نسخه جدید میتوان مشاهده کرد قابلیت تقسیم صفحه بین چند برنامه، مشخص شدن راه های ترانزیت روی نقشه اپل، پیشرفتهای دقیق و عالی در مورد Siri، امکان جستجوی Spotlight و بهینه شدن طول عمر باطری است که همگی ویژگیهای جالبتوجهی به نظر میآیند.
کسانیکه برنامه دارند تا گوشیهای جدید آیفون 6S و آیفون 6S پلاس را خریداری کنند نیازی به بروز رسانی ندارند چرا که این گوشیها در حال حاضر از بروزترین نسخه یعنی iOS 9.0 استفاده میکنند.
ولی آنهایی که گوشی هایی به مراتب قدیمیتر دارند تکلیفشان چیست؟ آیا میتوانند نسخه جدید را نصب کنند؟ برای رسیدن به جواب به عکس رجوع کننید تا جواب سوال خود را پیدا کنید.
اپل اعلام نکرده که این آپدیت ها چه زمانی از روز قابل دانلود میباشد، ولی تجربه نشان داده معمولا اوایل صبح این کار را انجام میدهد. باید صبر کرد و دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

منبع آی سی تی پرس

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *