جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


گجت عکاسی

karma_go_pro

دسته عکاسی ضد لرزش کارما گریپ، محصول شرکت GoPro، برای فروش در چند فروشگاه منتخب و همچنین وبسایت GoPro.com با قیمت 299 دلار عرضه شد. این دسته دقیقا دسته استفاده شده در پهپاد کارما Karma Drone است که در پکیج این پهپاد برای مشتریان فرستاده می‌شد.

رقیب اصلی کارما گریپ، DJI Osmo است. در آزمایش انجام شده توسط TechCrunch، هردوی این دستگاه به کره جنوبی منتقل شده تا هرکدام در جایگاه خود م

کارما گریپ بدون دوربین به فروش می‌رسد و خریداران باید این وسیله را با دوربین خود استفاده کنند. این دسته با دوربین‌هایHero 5  وHero 4 مشکی و نقره‌ایی استفاده می‌شود. طبق گفته GoPro، کارما گریپ نیمه دوم سال 2017 با دوربین Hero 5 Session سازگار خواهد شد.

کارما گریپ به همراه یک قاب و چند عدد لوازم جانبی عرضه می‌شود. این دسته 299 دلاری، برای افرادی که دوربین Hero 4  دارند، وسیله بسیار کاربردی و مقرون به صرفه است اما قیمت 399 دلاری این دسته به همراه دوربین GoPro، کمی زیاد به نظر می‌رسد.

ورد آزمایش قرار بگیرد. نتیجه این آزمایش‌ها نشان می‌داد که علاقه مندان به فیلم برداری با DJI Osmo، کنترل بیشتری به روی پروسه فیلم برداری خود دارند اما کارما گریپ  شرکت GoPro، کیفیت تصویر بالاتری عرضه می‌کند.

منبع : itiran

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *