جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


وبگردی محرمانه در مرورگر Incognito Mode

شرکت Useless Duck روش جدیدی را ایجاد کرده که با استفاده از آن، همزمان با آغاز وبگردی در حالت محرمانه یا Incognito درِ اتاق شما هم قفل می‌شود. حتما برای شما هم پیش آمده که به دلایل مختلف، در هنگام وبگردی نیاز به حفظ حریم خصوصی چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی داشته باشید. حفظ حریم خصوصی در فضای مجازی، با استفاده از فعال کردن حالت وبگردی محرمانه در مرورگر(Incognito Mode) امکان‌پذیر می‌شود تا هیچ تاریخچه‌ای از وبگردی شما ثبت نشود. با این وجود، ممکن است شما با مراجعه به یک وب‌سایت، قصد خرید هدیه‌ای را برای تولد همسر خود داشته باشید تا او را سورپرایز کنید. از طرفی ممکن است همزمان با انجام عملیات خرید، همسر شما هم وارد اتاق شود و نقشه‌های شما نقش بر آب شود. به همین دلیل، شرکت Useless Duck راه‌حلی را برای ایجاد حریم خصوصی در دنیای واقعی ایجاد کرده است. بر این اساس، با واردشدن مرورگر به حالت وبگردی محرمانه، در اتاق شما هم قفل می‌شود.

وبگردی محرمانه در مرورگر Incognito Mode

مدیرعامل این شرکت، برقراری ارتباط با پلتفرم منبع‌باز Arduino را راهکار استفاده شده برای انتقال سیگنال بهservomechanism(دستگاه کوچکی که امکان کنترل قفل در با استفاده از سیگنال‌های رمزگذاری شده را فراهم می‌کند) عنوان کرده است.

وبگردی محرمانه در مرورگر Incognito Mode2

این شرکت هنوز این محصول را برای فروش به بازار عرضه نکرده اما همچنان در تلاش است تا این روش را با استفاده از اسپیکری که واردشدن کاربر به حالت وبگردی خصوصی را هشدار می‌دهد، کامل‌تر از پیش کند.

منبع ای تی ایران

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *