جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


لامپ‌های LED هوشمند

به کمک لامپ‌های LED هوشمند جدید می‌توانید برق مورد نیاز در زمان خاموشی را ذخیره کنید و در زمان قطعی برق از آن استفاده کنید.

لامپ‌های LED هوشمند
لامپ‌های LED را که می‌شناسید. لامپ‌های کم مصرفی که در اکثر خانه‌ها یافت می‌شود. مخترعان در فضای کوچک داخل این لامپ‌ها قطعات الکترونیکی را جای داده‌اند که می‌توان با آن نه تنها فضای خانه را روشن کرد، بلکه می‌توان با آن کارهای متفاوتی انجام داد.


یکی از کارهایی که معمول است روشن و خاموش کردن لامپ‌های خانه و تغییر رنگ آنها با اپلیکیشنی است که روی تلفن همراه نصب می‌شود ولی این تنها کاری نیست که این لامپ‌ها انجام می‌دهند.

یکی از کارهای باور نکردنی که می‌توان با این لامپ‌ها انجام داد ذخیره کردن برق مورد نیاز خانه در زمان خاموشی است. به عبارتی می‌توان با قرار دادن باتری در فضای کوچک لامپ LED برق را به میزان ۴ ساعت برای خانه ذخیره کرد و زمانی که برق می‌رود باتری این لامپ به صورت خودکار نه تنها برق مورد نیاز لامپ‌ها بلکه وسایل خانه، وای.فای، اینترنت و… را نیز تأمین می‌کند.

یکی دیگر از کارهایی که این لامپ انجام می‌دهد استفاده از آن به عنوان بلندگو است و می‌توان به‌وسیله بلوتوث موسیقی مورد علاقه خود را از طریق این لامپ در فضای خانه آن هم از وسط اتاق پخش کرده و گوش کرد درعین حال این لامپ‌های هوشمند دارای میکروفونی هستند که می‌توانند ورود سارقان به منزل و آتش سوزی و منواکسید کربن را اعلام کنند.

منبع : ایران

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *