جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


شکلاتی با چهره خودتان

تنها با پرداخت ۲۰ دلار می‌‌تواند عکس چهره خود را در کمتر از ۵ دقیقه به صورت شکلاتی در اختیار داشته باشید.

شکلاتی با چهره خودتان

فروشگاه زنجیره‌ای Candy Bar یک چاپگر سه‌بعدی منحصر به‌فرد در اختیار گرفته است که توجه هر کاربری را به خود جلب می‌کند. این چاپگر سه‌بعدی از مشتریان فروشگاه عکس می‌گیرد یا به آنها امکان می‌دهد تصاویر مورد علاقه خود را نقاشی کنند.


سپس فعالیت چاپگر سه‌بعدی آغاز می‌شود تا پس از گذشت چند دقیقه یک شکلات خوشمزه چاپ شده توسط چاپگر سه‌بعدی مشابه عکس یا طراحی خود را در اختیار داشته باشید.

این چاپگر سه‌بعدی به گونه‌ای ساخته شده است که محصول نهایی را مطابق عکس دریافتی می‌تواند در هشت طعم مختلف تولید کند و هر فرد تنها با پرداخت ۲۰ دلار می‌‌تواند عکس چهره خود را در کمتر از ۵ دقیقه به صورت شکلاتی در اختیار داشته باشد. این چاپگر سه‌بعدی مدل دیگری دارد که در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ میلادی مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای آن امکان طبخ پیتزا با چهره کاربران در نظر گرفته شده است.

قیمت هر دستگاه چاپگر سه‌بعدی با قابلیت تولید مواد غذایی مطابق چهره صورت کاربران هزار دلار است و کارشناسان تلاش می‌کنند از ابتدای سال آتی این دستگاه را با قیمت ارزان‌تر به صورت گسترده در اختیار کاربران جهانی بگذارند. شرکت Dylan سرمایه‌گذاری‌های گسترده‌ای انجام داده است تا این چاپگرهای سه‌بعدی را از سال ۲۰۱۷ به صورت خانگی وارد بازار جهانی کند.

منبع : ایران

 

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *