جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


شکایت 440 میلیون دلاری ویرنت فرجام خواهی از اپل

به دنبال محکومیت اپل به پرداخت 439.7 میلیون دلار غرامت به شرکت VirnetX به علت استفاده بدون اجازه از صاحبان اختراعات ثبت شده این شرکت، مدیران اپل از فرجام‌خواهی خود در قبال این حکم خبر دادند.

 

شکایت 440 میلیون دلاری ویرنت فرجام خواهی از اپل

به گزارش ورج، اپل متهم است از فناوری هایی در فیس تایم و دیگر برنامه های iOS استفاده کرده که توسط VirnetX ثبت اختراع شده اند و حالا اپل به علت نقض حقوق مالکیت معنوی این شرکت به پرداخت چنین غرامت سنگینی محکوم شده است.

در حالی که پرونده یادشده تا به حال چندین بار مورد بررسی قرار گرفته و به نظر می رسد حکم نهایی در موردش صادر شده باشد، اپل قصد دارد در مورد آن تقاضای فرجام خواهی کند و به این نبرد طولانی حقوقی که از سال 2012 آغاز شده، ادامه دهد.

VirnetX اولین بار در سال 2010 شکایتی را در این زمینه تقدیم دادگاه کرد و دو سال بعد موفق به دریافت غرامتی 368 میلیون دلاری از اپل شد. VirnetX دوباره در سال 2012 اپل را تحت پیگرد قضایی قرار داد و این بار نیز توانسته حکم دریافت 439.7 میلیون دلار غرامت را از دادگاه بگیرد. اپل که قصد ندارد این بار به هیچ وجه زیر بار پرداخت چنین پولی برود امیدوار است در رسیدگی جدید بتواند موفق باشد.

VirnetX تا به حال بارها شکایات مشابهی را علیه شرکت های فناوری تقدیم دادگاه کرده و در اکثر موارد نیز موفق بوده است.

منبع : فارس

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *