جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


شرکت سونی درباره زمان انتشار پلی استیشن 5 توضیح می دهد

دیجیاتو/ نزدیک به پنج سال از زمان انتشار پلی استیشن 4 گذشته و زمزمه ساخت کنسول های نسل جدید کم کم شنیده می شود. سوال هایی که خبرنگاران از سران شرکت سونی در این باره می پرسند، می تواند کمک شایانی به دانستن زمان انتشار کنسول های نسل بعدی کند.

 

در مصاحبه ای که سایت آلمانی Golem.de با شاون لیدن، مدیرعامل منطقه آمریکای شمالی سونی، انجام داد سوال هایی درباره ساخت بازی های انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 پرو پرسیده شد. شاون لیدن جواب داد: «این اتفاق هرگز نخواهد افتاد!»

بسیاری از مشتریان محصولات پلی استیشن نگران هستند که نسخه جدید کنسول ها نیز همانند صنعت اسمارت فون، در بازه های زمانی کوتاه اما با تفاوت اندک منتشر شوند. خوشبختانه چنین خبری نیست و همانند گذشته، هدف ساخت یک کنسول با معماری جدید در بازه های زمانی بلند است. لیدن توضیح می دهد:

با پلی استیشن 4 پرو ما توانستیم این خلاقیت را در چرخه زندگی یک کنسول به وجود آوریم. نسخه پرو امکاناتی همچون رزولوشن 4K و HMD در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. خریداران کنسول پلی استیشن 4 معمولی به هیچ وجه ضرر نکرده اند؛ تمام بازی ها برای این کنسول عرضه شده و با کیفیتی کمی بالاتر روی نسخه پرو نیز اجرا می شود.

شاون لیدن توضیح داد که برای رونمایی از کنسول پلی استیشن 5 باید مدت زمان زیادی منتظر بمانیم. البته برخی از تحلیلگران که کارنامه خوبی نیز در زمینه پیش بینی وقایع دارند، می گویند کنسول پلی استیشن 5 قبل از اتمام سال 2018 به بازار عرضه می شود.

هیچ خبری درباره کنسول جدید در کنفرانس E3 از طرف سونی منتشر نشده و سال قبل یک محصول تازه یعنی کنسول پلی استیشن 4 پرو از طرف شرکت سونی رونمایی شد. این احتمال که نسخه جدید کنسول پلی استیشن تا قبل از اتمام سال 2018 به بازار بیاید بعید به نظر می رسد.

 

منبع : دیجیاتو

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *