جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


رکورد زنی اپل

آمار و ارقام منتشر شده خبر از این واقعیت می‌دهند که شرکت اپل توانسته است تا در سه‌ماهه سوم سال جاری میلادی با ثبت رکوردی جدید، ۹۱ درصد از کل سود کسب شده در بازار تلفن‌های همراه هوشمند را به خود اختصاص بدهد.

رکورد زنی اپل
شرکت اپل در تمامی رسانه‌ها با مشکلات عرضه آیفون و کاهش فروش خود خبرساز بوده است، اما با اینحال به نظر می‌رسد که این امر برای اپل چندان مشکل‌ساز نبوده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در میان تمامی سود کسب شده در بازار تلفن‌های همراه هوشمند در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۱۶، شرکت اپل به‌تنهایی ۹۱ درصد از کل سود بازار را در اختیار گرفته است.

این امر با توجه به مالکیت ۱۱ درصدی این شرکت از نظر تعداد فروش می‌تواند نشان دهنده سود نجومی هر دستگاه آیفون برای شرکت اپل باشد.

شرکت اپل توانسته است تا در بازه زمانی یاد شده، رقم ۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار سود کسب کند که این رقم برابر با ۹۱ درصد از کل سود کسب شده در بازار تلفن‌های همراه هوشمند در سراسر جهان است.

شایان‌ ذکر است که رده‌های دوم تا چهارم پرسودترین شرکت‌ها در میان همین آمار نیز به شرکت‌های هواوی، ویوو و اوپو تعلق دارند.
برای درک میزان درآمد اپل کافی است بدانید که کل سود شرکت رتبه دومی هواوی در سه ماه یاد شده برابر با ۲۰۰ میلیون دلار بوده است.

منبع ایتنا

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *