جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


درآمدزایی به سبک اسنپ چت

اسنپ‌چت در صورت کمک سرمایه‌گذاران قادر به افزایش ارزش خود خواهد بود.
درآمدزایی به سبک اسنپ چت
پیام‌ها در اسنپ‌چت پس از مدتی ناپدید می‌شوند، اما ظاهرا پولی که در این پلت‌فرم سرمایه‌گذاری شده، به این زودی‌ها ناپدید نمی‌شود.


اسنپ‌چت که اپلیکیشنی محبوب در میان نوجوانان است، به اضافه کردن قابلیت‌های جدیدی مانند استیکرهای بزرگ، زوم کردن با یک دست در سیستم‌عامل iOS، تماس و فایل‌های صوتی و پیام‌های ویدئویی ادامه می‌دهد.

تعجب‌آور نیست که کاربران در اسنپ‌چت غرق شده‌اند. اسنپ‌چتی که زمانی یک شرکت نوپای کوچک بود و حالا تبدیل به یکی از مشهورترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان حال حاضر تبدیل شده است و در کنار اعتقاد کاربران، سرمایه‌گذاران هم به آن اعتقاد دارند و شرمنده نیستند از اینکه چرا با سرمایه گذاری به آن کمک کرده‌اند.

اسنپ‌چت به دنبال افزایش ۲۰۰ میلیون دلاری در سرمایه‌گذاری جدید است، این بدان معناست که این شرکت در صورت کمک سرمایه‌گذاران قادر به افزایش ارزش خود خواهد بود.

بر اساس تحقیقات VC، اگر اسنپ‌چت بتواند ۲۰۰ میلیون دلار مورد نظر خود را به دست آورد، قادر خواهد بود ارزشی معادل ۲۲.۷ میلیارد دلار کسب کند. البته این آمار تنها تخمین‌زده شده و این ارزش متناسب با این حقیقت است که ارزش هر سهم اسنپ‌چت ۳۰.۷۲ دلار بماند. این همچنین بدین معناست که اسنپ‌چت در مجموع بیش از ۱.۵ میلیارد دلار از سرمایه‌گذاری به دست آورده است.

در حالی که این ارزش‌ها موفقیت اسنپ‌چت را آشکار می‌کند، هرچه این شرکت گران‌تر شود، می‌تواند کار را برای سایر شرکت‌ها برای رسیدن به موقعیت اسنپ‌چت سخت‌تر کند. فیس‌بوک با خرید اسنپ‌چت در سال ۲۰۱۳ به مبلغ سه میلیارد دلار همین قصد را داشت؛ اما این اپلیکیشن همچنان به صورت خصوصی روی پای خود ایستاده است.
منبع ایتنا

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *