جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


خداحافظ موتورولای واقعی

اگر شما هم از کاربران اندروید هستید، احتمالا قبول دارید که موتورولا یکی از بهترین موبایل‌ها با سیستم‌عامل اندروید است. درواقع بعد از پیکسل درکنار سری نکسوس‌ها قرار می‌گیرد و طرفداران با تعصبی دارد که روی این برند حساس هستند.

moto-by-lenovo

همانطور که می‌دانید موتورولا قسمت موبایل خودش را به لنوو فروخته است. البته تا چندی پیش محصولات این برند کماکان استایل با شکوه خود را حفظ کرده‌اند. اما لنوو حالا تاثیر خود را در این گوشی‌ها بیش از پیش کرده است و به نوعی هویت موتورولا را از این برند گرفته است. اگر از طرفداران این برند باشی بین سری موتو X و موتوZ  تفاوتی محسوس را حس می‌کنید و به نوعی سایه لنوو را روی سری Z این محصول می‌بینید.

حالا حتی اوضاع از این هم بدتر شده است. از این پس برندی که خیلی‌ها آن را دوست دارند دیگر هویت و جذبه خود را از دست خواهد داد زیرا لنوو اعلام کرده از این به بعد تمام موبایل‌های خودش را هم با اسم موتورولا وارد بازار می‌کند.

پیش از این قرار بود این اتفاق برعکس باشد، یعنی موبایل‌های موتورولا با برچسب made by Lenovo وارد بازار شود اما از آنجا که طرفداران موتورولا حاضر نیستند نام لنوو را روی موبایلشان تحمل کنند، حالا لنوو تصمیم گرفت تا این اتفاق را اینگونه تغییر دهد که موبایل‌های خودش را هم با برند لنوو بفروشد.

منبع : itiran
  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *