جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


تخفیف های ویژه رایتل

رایتل برای تمامی بازدیدکنندگان از نمایشگاه تلکام هدایا و تخفیف های کم نظیری را در نظر گرفته است.

تخفیف های ویژه رایتل به نقل از روابط عمومی رایتل، این اپراتور برای مشترکین خود و سایر بازدید کنندگان از نمایشگاه تلکام 94 هدایایی را در نظر گرفته است .

اولین بسته تخفیفی ویژه تلکام، اهدای سیم کارت دیتای رایتل با تخفیف استثنایی به مراجعه کنندگان غرفه رایتل است، بدین ترتیب که با ارائه کارت ملی توسط مشترک، فرایند ثبت نام و فعالسازی سیم کارت در محل نمایشگاه انجام شده و سیم کارت فعال به مشترک تحویل می شود.
هدیه دیگر، اهدای تخفیف 50 درصدی برای خرید سیم کارت اعتباری رایتل به همراه هدایای یک ماهه است که در محل غرفه رایتل انجام خواهد شد .
براساس این گزارش متقاضیان می توانند با مراجعه به غرفه رایتل و وارد کردن شماره ملی خود در وب کیوسک های تعبیه شده برای ارائه ووچر (برگه تخفیف)، برگه تخفیف را دریافت کرده و از طریق وب سایت رایتل و یا مراجعه به فروشگاه های اصلی رایتل اقدام به خرید سیم کارت اعتباری کنند.
همچنین، هدایای بسته آغازین سیم کارت اعتباری شامل 500 مگابایت اینترنت، 10 هزار دقیقه تماس صوتی و 10 هزار پیامک درون شبکه ای با اعتبار 30 روز است.
همچنین، مشترکین فعلی رایتل در انواع سیم کارت های اعتباری، دائمی و دیتا، می توانند با شرکت در نظر سنجی که در نمایشگاه تلکام از طریق وب کیوسک های مستقر، انجام می شود، هدیه دریافت کنند.
بنابراین به بازدیدکنندگان از نمایشگاه که به همراه کودک خود در فعالیت های جانبی غرفه کودک رایتل مشارکت کنند بن ویژه سیم کارت والد و کودک با تخفیف 75 درصد اهدا می شود.

منبع آی سی تی پرس

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *