جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


تجربه واقعیت مجازی روی وب

از طریق WebVR و رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار / API می‌توان واقعیت مجازی را روی وب داشت.

از طریق WebVR و رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار / API می‌توان واقعیت مجازی را روی وب داشت.  به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، بهترین زمان برای دانستن مفهوم WebVR است چرا که واقعیت مجازی دنیای فناوری را در برگرفته و دیدن اپ‌های سنگین واقعیت مجازی روی وب آرزوی کاربرانی است که می‌خواهند از طریق WebVR به آن برسند. امکان دانلود اپ‌های سنگین برای دیدن واقعیت مجازی برای هرکسی امکان‌پذیر نیست و به همین خاطر دیدن واقعیت مجازی روی وب می‌تواند کمک‌کننده به این نوع کاربران باشد. WebVR درواقع رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار است که تحت جاوا اسکریپت تعریف‌شده و پروژه‌ای متن‌باز/ اوپن‌سورس است که به طور مستقیم روی وب اجرا می‌شود. با WebVR نیازی به داشتن سخت‌افزار و نرم‌افزار گران‌قیمت نیست و با هدست ویژه تصویر عریض‌تر و بهتری نصیب کاربر می‌شود و از هدست‌های سنتی و موجود هم بهتر به همراه وی جواب می‌دهد.
بهترین زمان برای دانستن مفهوم WebVR است چرا که واقعیت مجازی دنیای فناوری را در برگرفته و دیدن اپ‌های سنگین واقعیت مجازی روی وب آرزوی کاربرانی است که می‌خواهند از طریق WebVR به آن برسند.

امکان دانلود اپ‌های سنگین برای دیدن واقعیت مجازی برای هرکسی امکان‌پذیر نیست و به همین خاطر دیدن واقعیت مجازی روی وب می‌تواند کمک‌کننده به این نوع کاربران باشد.

WebVR درواقع رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار است که تحت جاوا اسکریپت تعریف‌شده و پروژه‌ای متن‌باز/ اوپن‌سورس است که به طور مستقیم روی وب اجرا می‌شود.

با WebVR نیازی به داشتن سخت‌افزار و نرم‌افزار گران‌قیمت نیست و با هدست ویژه تصویر عریض‌تر و بهتری نصیب کاربر می‌شود و از هدست‌های سنتی و موجود هم بهتر به همراه وی جواب می‌دهد.

تجربه واقعیت مجازی روی وب1

منبع ایتنا

 • امتیاز شما به این مقاله ؟
  خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی خوب (لطفا رای بدید)
 • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *