جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


بزرگ‌ترین به‌روزرسانی ویندوز ۱۰

اگرچه ویندوز ۱۰ نام آخرین محصول شرکت مایکروسافت محسوب می‌شود، اما مراکز خبری Redstone را نام جدید برای سیستم عامل جدید مایکروسافت معرفی کرده‌اند.

بزرگ‌ترین به‌روزرسانی ویندوز ۱۰

«براد سامز» از کارشناسان مرکز Neowin از راز مایکروسافت برای نام Redstone پرده برداشت و به نقل از منابع آگاه و موثق خود اعلام کرد که این عبارت یک به‌روزرسانی کلی برای نسخه بعدی ویندوز است که اوایل سال ۲۰۱۶ به دست کاربران جهانی می‌رسد.

ویندوز ۱۰ که از مدت‌ها قبل با نام Threshold شناخته می‌شد این روزها مراحل تکمیل خود را پشت‌سر می‌گذارد و این طور که مدیران ارشد مایکروسافت اعلام کردند، نسخه نهایی آن تابستان امسال عرضه می‌شود.

منابع آگاه توضیح دادند که پاییز سال جاری برخی به‌روزرسانی‌های کوچک برای این سیستم عامل ارائه می‌شود که البته مایکروسافت آنها را با نام Threshold عرضه می‌کند.

بزرگ‌ترین به‌روزرسانی ویندوز ۱۰-2

در این به‌روزرسانی‌ها مایکروسافت سعی می‌کند حفره‌های امنیتی را از میان بردارد و همچنین برخی قابلیت‌های کوچک را در اختیار مشتریان خود بگذارد.

اما مایکروسافت برنامه بزرگی که برای تابستان/پاییز امسال در نظر گرفته است تا نسخه بعدی سیستم عامل ویندوز را عرضه کند، اوایل سال ۲۰۱۶ نیز به اجرا می‌گذارد تا بر اساس آن بزرگ‌ترین به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ با نام Redstone عرضه شود.

باید توجه داشت که Redstone سیستم‌عامل ویندوز ۱۱ یا ویندوز ۱۲ نخواهد بود. این همان ویندوز ۱۰ است که یک به‌روزرسانی کلی را دربر می‌گیرد.

منبع:ایتنا

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *