جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


بروز رسانی ASP.NET مایکروسافت

سیستم ASP.NET پلتفرم چندگانه مایکروسافت و چارچوب کاری مخصوص توسعه سرورها مبتنی بر وب محسوب می‌شود.

بروز رسانی ASP.NET مایکروسافت
بر اساس آخرین خبرهای منتشر شده گفته شد که مایکروسافت اهداف جدید برای سیستم‌های .NET Core و ASP.NET Core ۱.۰ خود در نظر گرفته است.


مایکروسافت تصمیم گرفته است برای این برند خود یک به‌روزرسانی مختصر انجام دهد. سیستم ASP.NET پلتفرم چندگانه مایکروسافت و چارچوب کاری مخصوص توسعه سرورها مبتنی بر وب محسوب می‌شود. سیستم ASP.NET Core ۱.۰ یک فناوری جدید است که پیش‌تر با نام ASP.NET ۵ شناخته می‌شد.

همچنین،‌سیستم .NET Core ۱.۰ نیز همان پلتفرمی است که مایکروسافت پیش‌تر با نام .NET Core ۵ معرفی می‌کرد و تا اوایل سال جاری میلادی هم پلتفرم مذکور را با همین نام در اختیار کاربران سازمانی قرار می‌داد.

آخرین اهداف مایکروسافت در این به‌روزرسانی به قرار زیر اعلام شده است:

– قابلیت‌های زمان اجرا و کتابخانه در سیستم‌های .NET Core و ASP.NET Core ۱.۰ RC۲ از اواسط ماه می عرضه می شوند. ابزارهای مربوط به این سیستم‌ها در نسخه Preview ۱ نیز در همین ویرایش به دست کاربران سازمانی می‌رسند.

– قابلیت‌های زمان اجرا و کتابخانه در سیستم‌های .NET Core و ASP.NET Core ۱.۰ RTM در اواخر ماه ژوئن عرضه می‌شوند. ابزارهای مربوط به این سیستم در نسخه Preview ۲ در همین ویرایش به دست کاربران سازمانی می‌رسند.

مدیران مایکروسافت اعلام کردند قابلیت‌های زمان اجرا/کتابخانه RC۲ بین نسخه‌های RC۲ و RTM تفاوت قابل ملاحظه‌ای را شامل نمی‌شوند.
منبع ایتنا

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *