جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


ایکس باکس وان ارزان شد

شرکت مایکروسافت که پیش از سال نو قیمت اکس باکس وان را بالا برده بود پس از اتمام حراج‌های سال نوی میلادی مجددا قیمت کنسول خود را کاهش داد.

ایکس باکس وان ارزان شد

شرکت‌های مختلف معمولا پیش از رسیدن به فصل تعطیلات برای کاهش قیمت محصولات خود اقدام می‌کنند و این قانون نانوشته همواره موجب رضایت مشتریان بوده است ولی مایکروسافت با شکستن این وضعیت به تمامی خریدارانی که در طول تعطیلات کریسمس برای خرید کنسول بازی این شرکت اقدام کرده بودند یک شوک وارد کرده است.

کنسول بازی اکس باکس وان تنها پس از گذشتن یک ماه از سال نوی میلادی با کاهش ۵۰ دلاری قیمت روبرو شده است و از ۴۰۰ دلار به ۳۵۰ دلار رسیده است تا صدای افرادی که در تعطیلات سال نو این کنسول را در طی عملیاتی که مایکروسافت آن را حراج سال نو نامیده بود با قیمت ۴۰۰ دلار خریداری کرده‌اند دربیاید.

از جمله نکات جالب در این زمینه این بوده است که مایکروسافت مدتی پیش از شروع سال نوی میلادی قیمت اکس باکس وان را بالا برده بود و اکنون این تئوری به وجود آمده است که این شرکت با اطمینان از فروش محصولات خود در سال نوی میلادی قصد داشته است تا مشتریان خود را به بالاترین میزان ممکنه برای خرید این کنسول مجبور به پرداخت هزینه کند.

البته مسئولان این شرکت هنوز در این زمینه عکس‌العمل خاصی از خود نشان نداده‌اند.

منبع:ایتنا

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
    خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی خوب (لطفا رای بدید)
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *