جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


آیفون 7 و شارژ سریع

مدتی است که گوشی‌هوشمند به شارژ سریع مجهز شده‌اند. این ویژگی بسیار خوب باعث شده تا زود تمام شدن باتری را تا حد زیادی بپوشاند. امروزه اکثر سازندگان موبایل به‌دنبال این تکنولوژی هستند. در حال حاضر موتورولا از نظر سرعت شارژ در رتبه اول قرار دارد. آی‌فون هم که همیشه انتظار می‌رود در ردیف اول ویژگی‌های خوب باشد از نظر سرعت شارژ تقریبا از همه پرچمداران ضعیف‌تر است.

آیفون 7 و شارژ سریع

گفته‌ها حکایت از این دارد که آی‌فون هم قرار است به جمع موبایل‌های دارای شارژ سریع بپیوندد. آی‌فون 6اس با 1 آمپر شارژ می‌شود اما ظاهرا آی‌فون 7 قرار است از 2 آمپر پشتیبانی کند و این موضع سرعت شارژ آی‌فون 7 را به گلکسی اس 7 سامسونگ نزدیک می‌کند.

آیفون 7 و شارژ سریع1

شایعاتی هم مبنی بر استفاده اپل از یک باتری بزرگتر هم مطرح شده است. با این حساب اگر آی‌فون 7 باتری بزرگتر داشته باشد که سریع هم شارژ شود یک محصول خوب در آستانه‌ معرفی خواهد بود. اپل قرار است آی‌فون 7 را هفتم سپتامبر معرفی کند و تا آن زمان باید منتظر بود. تا این لحظه اپل از باتری محصولات خود در روز معرفی حرفی نزده است اما اگر این پیشرفت چشمگیر واقعیت داشته باشد، بعید نیست که در مراسم بعدی اپل درباره باتری این گوشی هم صحبت شود..

منبع ای تی ایران

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *