جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


آمار کاربران اینستاگرام

اینساگرام این‌روزها یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی به اشتراک‌گذاری عکس و ویدئو است.
آمار کاربران اینستاگرام
تعداد اعضای شبکه اجتماعی به اشتراک‌گذاری عکس اینستگرام از مرز ۵۰۰ میلیون نفر گذشت. بر اساس آمار این شرکت تعداد کاربران اینستگرام در ماه و روز به ترتیب ۵۰۰ و ۳۰۰ میلیون نفر است. به گزارش ایتنا از فارس، با این تغییرات اینستگرام در حال تبدیل شدن به رقیبی جدی برای فیس بوک و به خصوص توییتر است که این روزها شرایط مطلوبی ندارد.


تعداد کاربران اینستگرام تنها در دو سال اخیر دوبرابر شده است. بیش از ۸۰ درصد از مشترکان اینستگرام که در سال ۲۰۱۲ به قیمت یک میلیارد دلار توسط فیس‌بوک خریداری شد در خارج از آمریکا زندگی می‌کنند و هر روز بیش از ۹۵ میلیون عکس و ویدئو در شبکه اجتماعی یاد شده به اشتراک‌گذارده می‌شود.

تعداد کاربران توییتر در ماه هم اکنون به ۳۰۰ میلیون نفر کاهش‌یافته و اینستگرام در شهریور گذشته رکورد ۴۰۰ میلیون نفر کاربر را پشت سر گذاشت.

اینستگرام از نظر درآمدی نیز در حال تقویت وضعیت خود است و بر اساس آمار موسسه تحقیقاتی ای- مارکتر، درآمد تبلیغاتی خالص آن از ۶۳۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۵ به ۱.۵۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۶ افزایش خواهد یافت. پیش بینی می شود این رقم در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ به ترتیب به ۲.۸۳ و ۵.۰۶ میلیارد دلار برسد.

منبع فارس

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *