جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


SnowFox مطلع شدن از موقعیت فرزندان

SnowFox

 

با گجت SnowFox نگرانی های خود را درمورد کودکتان کاهش دهید. مگر می شود پدر و مادری باشند که موقعیت فرزندشان برایشان اهمیتی نداشته باشد . اما خب همیشه که نمی توان با آنها بود . با این حال گجت  SnowFox به خانواده ها کمک می کند تا از موقعیت فرزندشان مطلع باشند .

گجت SnowFox تنها دو کاربرد اصلی دارد یک اینکه می تواند موقعیت مکانی فردی که این گجت همراه او است را نشان دهد و دوم اینکه فرد می تواند به وسیله دکمه ای که روی گجت است از خانواده اش درخواست کند که با او تماس بگیرند . امکان بر قراری تماس تنها بصورت یک طرفه است .  از طرف SnowFox نمی توان تماسی برقرار کرد اما اگر شخص خاصی که قبلا به دستگاه معرفی شده است با SnowFox تماس بگیرد می توانید به آن پاسخ دهید .در حقیقت SnowFox  یک گوشی تلفن همراه نیست.

قابلیت دیگر این گجت در این است که خانواده می تواند مکان هایی را روی نقشه علامت گذاری کنند که اگر کودک به آنجا رفت دستگاه هشدار داده و شما را مطلع می سازد .

SnowFox-2

تنها کافیست که کودک یک بار روی دکمه موجود در SnowFox  فشار دهد و بعد از سه ثانیه خانواده از درخواست تماس وی مطلع خواهند شد . می توانید تا چهار نفر را برای دریافت اطلاعیه های دستگاه تعیین کنید .

این گجت بدون صفحه نمایشگر بوده و  با ابعاد ۵۰ در ۵۰ در ۱۲ میلیمتری بسیار کوچک است و وزن آن هم تنها ۳۷ گرم می باشد که اصلا دست و پا گیر نیست و می تواند مانند یک جا سوییچی به هر جایی مثل کیف یا لباس وصل شود .

SnowFox  در رنگ و طرح های مختلفی عرضه شده تا بتواند نظر کودکان را بخود جلب کند . مصرف باتری آن هم بسیار پایین است و با هر بار شارژ می تواند حدود یک هفته بدون مشکل کار کند .

 

 

منبع : میهن پست

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
    خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی خوب (لطفا رای بدید)
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *