جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


Omen X، کامپپیوتر مخصوص بازی HP

بستن یک سیستم گیمینگ حرفه‌ای راه ارزانتری از خرید یک سیستم کامل بازی برای هر گیمر است، اما در این صورت باید قید خدمات پس از فروش رو بزنید و همچنین از لحاظ هماهنگی بین قطعات نیز تضمینی وجود ندارد. نقطه ضعف دیگر در سر و هم کردن سیستم بازی، عدم دستیابی به کیس‌هایی است که سازندگان کامپیوترهای گیمینگ با نهایت هنرمندی طراحی کرده و آن را برای کاربری حرفه‌ای گیمینگ آماده کرده اند.

Omen X، کامپپیوتر مخصوص بازی HP

اگر شما هم یک گیمر حرفه‌ای سخت پسند هستید و همیشه به دنبال چیزهای خاص می‌گردید، احتمالا سیستم گیمینگ HP می‌تواند توجه شما را به خود جلب سازد. این شرکت به تازگی از کامپیوتر مخصوص بازی خود با طراحی X مانند رونمایی کرده است، به راحتی شما می‌توانید فرم طراحی جالب آن را تشخیص دهید و تا ساعت‌ها از دیدن آن لذت ببرید. قطعا چنین طراحی را در بازار لوازم جانبی نخواهید دید و این به خوبی برتری طراحی سیستم‌های گیمینگ یکپارچه را نشان می‌دهد. اگر چه در بازار کامپیوتر می‌توانید سیستم‌های زیبای دیگری را نیز ببینید، ولی قطعا هیچ کدام آنها Omen X نمی‌شوند.

طراحان شرکت اچ‌پی تنها به طراحی زیبا توجه نکرده‌اند و سعی کرده‌اند در عین رعایت نکات زیبا شناختی، کاربردی و بهره‌ور بودن آن را نیز مورد توجه بسیاری قرار دهند، برای مثال طراحی الماس گونه Omen X به آن در خنک سازی بیشتر قطعات داخلی کمک زیادی می‌کند. کامپیوتر Omen X همانند یک برج الماسی است که از شش جهت وجه خود می‌تواند هوا را منتقل کند، به گونه‌ای که می‌توان قطعات سخت‌افزاری درون آن را معلق در جریان هوای خنک متصور شد. هر شش طرف Omen X در ورود و خروج هوا به طور موثری انجام وظیفه می‌کنند که برای یک سیستم گیمینگ با قطعات قدرتمندی که حرارت زیادی نیز تولید می کنند بسیار حیاتی به نظر می‌رسد.

Omen X، کامپپیوتر مخصوص بازی HP2

اما بهترین بخش Omen X شاید گزینه‌های زیاد برای کانفیگ آن باشد، خریداران با توجه به نیاز و قدرت مالی خود می‌توانند این کامپیوتر بسیار زیبا را از اچ‌پی خریداری کنند. حداقل هزینه‌ 600 دلاری، بهایی است که باید برای متفاوت بودن بپردازید.

منبع دیجی رو

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *