جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


Marimekko :برند مشهور به دنیای سرفس پرو امد

تلفیق طراحی و هنر افسانه‌ای با فناوری نوآورانه سرفس پرو مطمئنا خروجی بسیار جالبی خواهد داشت. اخیرا شرکت مشهور Marimekko که یدطولانی در صنعت مد دارد، در یک همکاری نزدیک لوازم جانبی جذابی را برای سرفس پرو توسعه داده که در ادامه به نظاره خروجی این محصول خواهیم نشست.مایکروسافت اخیرا همکاری خود با شرکت فنلاندی Marimekko را در زمینه ساخت لوازم جانبی سرفس پرو اعلام کرد، نتیجه این همکاری طیف گسترده‌ای از لوازم جانبی شامل پوشش های محافظ با طراحی های جذاب، جلد محافظ و حتی چند مدل تایپ کاور سرفس پرو است.

 

Marimekko :برند مشهور به دنیای سرفس پرو امد


Marimekko یکی از مشهورترین شرکت های فعال عرصه مد در سطح جهان است، نقطه جهش در شهرت این برند به زمان استفاده ژاکی کندی همسر رییس جمهور سابق ایالات متحده از لباس های این برند بر می‌گردد. جذابیت و محبوبیت سرفس باعث شده تا این برند وارد همکاری نزدیکی با مایکروسافت شود، نتیجه این همکاری محصولاتی است که رنگ و لعابی تازه به سرفس پرو می‌بخشد.
کیفیت ساخت و طراحی خاص از مهمترین ویژگی های این محصولات است، برای مثال تایپ کاور Marimekko در قسمت فوقانی خود دارای پوشش آلکانترا است که باعث می‌شود حس خوب همیشگی تایپ کاور سرفس پرو را به کاربر منتقل کند، البته این حس خوب هزینه‌ای 180 دلاری به جیب شما تحمیل خواهد کرد، شاید مهمترین مشکل این لوازم جانبی قیمت بالای آنها باشد، البته به‎هر صورت سرفس پرو خود محصولی گران‌قیمت است. این لوازم جانبی اکنون در مایکروسافت استور عرضه شده‌اند.

منبع : وین فون

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *