جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


کدام دستگاه‌های اپل می‌توانند IOS 11 را دریافت کنند؟

احتمالا شما هم می‌دانید که IOS 11 در راه است و به‌زودی عرضه می‌شود. این سیستم عامل پاییز امسال منتشر می‌شود که احتمالا هم‌زمان با آیفون ۸ خواهد بود. اما چیزی که شاید ذهن خیلی‌ها را مشغول کرده باشد؛ این است که کدام دستگاه‌های اپل می‌توانند به IOS 11 آپدیت شوند.

لیست کامل دستگاه‌هایی که می‌توانند به IOS 11 ارتقا بیایند در سایت اپل آمده است که شامل آیفون ۵ اس و گوشی‌های بعد از آن، تمام تبلت‌های آی‌پد ایر و آی‌پد پرو، آی‌پد مدل ۲۰۱۷ و آی‌پد مینی ۲ و مدل‌های بعد از آن همچنین آی‌پاد تاچ نسل ۶ است.

بیایید نگاهی به لیست منتشر شده در سایت اپل موجود در بخش تصاویر بی اندازیم.

جالب است که در این لیست آیفون ۵s که سال ۲۰۱۳ عرضه شده هم می‌توانند به سیستم عامل جدید آپگرید شود. گوشی‌ای اندرویدی در بهترین حالت تا ۲ سال بعد می‌توانند به اندروید بالاتر ارتقا بیابند. البته روشن است که آیفون ۵ و آیفون ۵C نمی‌توانند IOS 11 را دریافت کنند. اگر یکی از این گوشی‌ها را دارید و می‌خواهید IOS 11 را داشته باشید باید بگوییم که شاید وقت گوشی نو رسیده است.

به یاد داشته باشید تمام ویژگی‌های IOS 11 را روی تمام این گوشی‌ها نخواهید داشت. برای مثال قابلیت جدید که اپل به‌تازگی معرفی کرده به نام پرداخت نقدی اپل (Apple Pay Cash) تنها روی آیفون ۶ و مدل‌های بالاتر قابل نصب و استفاده است و کاربران آیفون ۵s نمی‌توانند از آن استفاده کنند.

منبع : دیجی کالا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *