جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


7 برابر شدن هزینه‌های مخابرات

در 12 سال گذشته که تعرفه های مخابرات ثابت بوده ، هزینه های مخابرات 7 برابر شده است که توسعه در این بخش را با مشکل مواجه کرده است .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، دهناد سرپرست شرکت مخابرات ایران در آیین معارفه معاون جدید تنظیم مقررات مدیر عامل ضمن اعلام این مطلب افزود : طی 12 سال گذشته هزینه بخش هایی افزایش یافته که امکان صرفه جویی در آن وجود ندارد . به عنوان مثال ، حقوق و دستمزد ، مالیات ، تجهیزات و… طی سال های گذشته با تورم مواجه بوده است، ولی در عین حال ما ملزم به پرداخت آن هستیم .

7برابر شدن هزینه‌های مخابرات


وی افزود ، در این شرایط باید تعرفه ها حداقل معادل تورم افزایش می یافت که متاسفانه تاکنون عملی نشده است .
سرپرست شرکت مخابرات ایران با اشاره به جایگاه ارتباطات و مخابرات در توسعه افزود : مخابرات زیربنای توسعه است و اگر زیر بنا توسعه نیابد ، توسعه سایر بخش ها با مشکل روبرو می شود . برای توسعه، نیازمند منابع هسیتم و درحال حاضر مهمترین چالش ما تعدیل تعرفه هاست که انتظار داریم هرچه سریعتر با نگاه مثبت وزیر محترم ارتباطات این مشکل حل شود .
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه نیروی انسانی در شرکت گفت : چرخش شغلی در مدیریت نوین به عنوان یک اصل پذیرفته شده و قطعاً آثار مثبتی را برای مجموعه دارد. این اقدام ، هم انتقال تجربیات و هم ایجاد تحرک سازمانی را در پی دارد .
مهندس دهناد افزود : اصل بر این است که از سرمایه های شرکت متناسب با نیازها و ماموریت ها استفاده بشود و ما با تغییر ساختار مخابرات ، برنامه استفاده از همه منابع انسانی را اجرا می کنیم .
در این مراسم کمه به عنوان معاون رگولاتوری و تنظیم مقررات مدیرعامل معرفی و از خدمات آقای لواسانی قدردانی شد .
گفتنی است تراکمه پیش از این با عنوان مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات استان هرمزگان فعالیت می کرد؛ سپس به عنوان معاون برنامه ریزی فنی و اقتصادی شرکت مخابرات ایران مشغول به کار شد ؛ اما سال گذشته و در زمان مدیرعاملی مهندس ابراهیمی از شرکت مخابرات جدا شد و با عنوان معاون برنامه ریزی فنی و اقتصادی استانداری به استان هرمزگان برگشت

منبع:آی تی آنالیز

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
    خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی خوب (لطفا رای بدید)
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *