جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


گوگل و خرید خدمات ابری آمازون

گوگل شرکت Qwiklabs را که به کاربران کمک می‌کند تا نحوه استفاده از خدمات پردازش ابری عمومی را یاد بگیرند و بدون استفاده از مراکز داده اپلیکیشن‌های خود را اجرا کنند، خریداری کرد.

گوگل و خرید خدمات ابری آمازون
این خرید جدید به گوگل کمک می‌کند تا در حوزه خدمات پردازش ابری عمومی گام‌های بلندتری بردارد و از این طریق به مدیران IT در سازمان‌ها کمک کند به راحتی خدمات پردازش ابری را مورد استفاده قرار دهند.

با این واگذاری قرار است شرکت مذکور سرعت استفاده از خدمات پردازش ابری روی سیستم Cloud Platform گوگل را افزایش دهد و همچنین دسترسی کاربران به خدمات ابری G Suite را بیشتر کند.

«جیسون مارتین» مدیر خدمات پردازش ابری گوگل با انتشار بیانیه‌ای این واگذاری را تایید کرد و توضیح داد Qwiklabs یکی از زیرمجموعه‌های مرکز خدمات پردازش ابری آمازون (AWS) بوده است.

این شرکت تاکنون سرویس‌های خود را با هدف آشنایی بیشتر کاربران برای استفاده از خدمات پردازش ابری AWS آمازون از جمله مهارت Alexa ارائه می‌کرد.
لازم به ذکر است که با واگذاری مذکور این خدمات همچنان ارائه خواهند شد.

یکی از نمایندگان گوگل از ددن توضیحات بیشتر در این زمینه خودداری کرد و اظهار داشت که به زودی برنامه غول اینترنتی جهان برای استفاده از خدمات Qwiklabs مشخص می‌شود.

گوگل در سال ۲۰۱۴ میلادی شرکت دیگری را با نام Stackdriver خریداری کرده بود که این شرکت وظیفه طراحی خدمات برای کمک به کاربرانی را داشت که قصد داشتند به صورت گسترده به منابع پردازش ابری دسترسی داشته باشند.

منبع ایتنا

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *