جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


سامسونگ از گلکسی S8 در کره ۱.۳ میلیون دستگاه فروخت

آخرین آمارها نشان از این دارند که فروش گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس ۸ سامسونگ در کشور کره از مرز ۱.۳ میلیون دستگاه عبور کرده است.

بر اساس آخرین آمارهای منتشرشده، فروش گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس سامسونگ از زمان عرضه در ۲۱ آوریل در کشور‌ کره‌ی جنوبی، از مرز ۱.۳ میلیون دستگاه عبور کرده است. بیش از دو ماه از زمان عرضه‌ی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس در کشور‌ کره‌ی جنوبی می‌گذرد.

گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس به‌عنوان برادر بزرگ‌تر پرچم‌دار سامسونگ موفق شده‌اند روزانه ۱۱ تا ۱۲ هزار خریدار جدید به‌سوی خود جلب کنند که بالاترین آمار فروش یک گوشی هوشمند رده‌بالا در بازار کره‌ی جنوبی است.

آمارهای ارائه‌شده نشان از این دارند که گلکسی اس ۸ به‌تنهایی در طول ۳۷ روز اول عرضه بیش از یک میلیون دستگاه به فروش رفته که از این‌رو رکوردهای ثبت‌شده توسط گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۷ را شکسته است.

با توجه به فروش بالای گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس سامسونگ، ارزش سهام این کمپانی کره‌ای نیز روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند؛ به‌طوری‌که ارزش سهام سامسونگ نزدیک به بیش از ۲۱۲۳ دلار رسیده است.

شماری از تحلیل‌گران اعلام کرده‌‌اند که تب اولیه‌ی خرید گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس فروکش کرده که اصلی‌ترین علت آن، نزدیک شدن به زمان رونمایی از نسل جدید آیفون‌ اپل است. آیفون ۸ قرار است به‌عنوان نسخه‌ای جدید که به مناسبت دهمین سال عرضه راهی بازار خواهد شد، تغییرات گسترده‌ای به خود ببیند.

 

منبع : زومیت

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *