جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


علاقه نوکیا به توسعه یک گجت پوشیدنی

alaghe nokia be toseye gadget pooshidani

به نظر می رسد که نوکیا به شکل جدی تصمیم گرفته گجت های پوشیدنی را توسعه داده و وارد چنین تجارتی گردد.

شرکت یاد شده اکنون اساسنامه خود را تغییر داده و فعالیت اش در زمینه محصولات پوشیدنی برای کاربران را نیز در آن گنجانده است. در ماه های اخیر شایعاتی به گوش رسیده بودند که این شرکت تمایل دارد در این زمینه فعالیت هایی انجام داده و گجتی توسعه دهد که بر سلامت انسان تمزکز ویژه ای دارد.

این در حالیست که دو سال پیش، نوکیا درخواست ثبت پتنتی را به مرکز ثبت پتنت و علائم تجاری ارائه داد که در آن، یک محصول پوشیدنی با ظاهری بیشتر شبیه به یک دستبند مشاهده می شد و شباهت چندانی به یک ساعت هوشمند نداشت. در آن پتنت البته دستگاه، بیش از یک نمایشگر داشت که هر نمایشگر، یک وظیفه خاص را بر عهده گرفته بود.

از سوی دیگر این شرکت آگهی های استخدامی را نیز جهت پذیرش افراد متخصص در حوزه گجت های پوشیدنی منتشر نموده. همه این علائم حکایت از توسعه یک محصول پوشیدنی از سوی نوکیا دارند اما هنوز شاهد اطلاعات دقیقی در مورد آن نبوده ایم. اگرچه صرفا خبر رسیده که ابزار در دست توسعه از سوی نوکیا، قرار است سلامت انسان را به وی یادآور شده و در این بخش، حضوری موثر در زندگی کاربر داشته باشد. با این حال هنوز مشخص نیست که فنلاندی ها به دنبال توسعه یک ساعت هوشمند هستند و یا یک دستبند سلامتی.

 

منبع : phoneArena

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *