جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


کشف جسد با بازی Pokémon GO

بازی اجتماعی Pokémon GO مدتی است که منتشر شده و در این مدت کم توانسته توجه بسیاری از گیمرها را به خو جلب کند و موفقیت بزرگی برای شرکت نینتندو کسب کند. اما یک نوجوان آمریکایی هنگام بازی با Pokémon GO و در حال جست و جو برای منابع آبی در بازی واقعیت مجازی خود، یک جسد شناور بر سطح رودخانه پیدا کرد. شیلا وی گینز یک نوجوان 19 ساله اهل وایومینگ است که جسد را در روز جمعه صبح، حوالی ساعت 8:40 دقیقه پیدا کرده است.

کشف جسد با بازی Pokémon GO

شیلا می‌گوید:

منابع آب من رو به اتمام بود، برای همین برای دریافت آب به سمت رودخانه طبیعی WING (باد) رفتم تا مقداری آب دریافت کنم. من تنها بودم و وقتی به پل رسیدم، جسمی در آب دیدم و بلافاصله با پلیس تماس گرفتم.
به گفته منابع تحقیقاتی، این جسد کمتر از 24 ساعت در آب شناور بوده و همچنان تحقیقات برای کشف جرم ادامه دارد.

Pokémon GO یک بازی واقعیت افزوده است که هدف اصلی آن خروج از خانه، پیدا کردن و استفاده از منابع واقعی و مجازی در دنیا است. در این بازی شما با استفاده از تلفن همراه خود به شکار گنج‌های پنهان شده در گوشه و کنار شهر می‌روید. این بازی نیازمند حسگر ژیروسکوپ، دوربین، سنسور موقعیت یاب جغرافیایی و داده اینترنت است. این بازی هنوز در تمامی نقاط دنیا منتشر نشده اما با این وجود نمودار محبوبیت آن در حال اوج گیری است.

منبع دیجی رو

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
    خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی خوب (لطفا رای بدید)
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *