جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


چگونه می توان ایمیل هایی که لیبل شده را مدیریت کنیم؟

شما می توانید با درست کردن نوعی قانون برای مرتب سازی پیام جیمیل بخواهید که به صورت خودکار ایمیل ها را به لیبل مخصوصشان بفرستد. راه بسیار خوبیست که ایمیل های اسپم را به صورت خودکار از اینباکس تان خارج کنید و به لیبلی ارسال کنید که دیگر هیچوقت مزاحمتان نشود.

چگونه می توان ایمیل هایی که لیبل شده را مدیریت کنیم؟

ایمیل های قرار گرفته در یک لیبل واقعا آن طوری که گفته شد هستند، اگر ایمیل ها را در هر صفحه به صورت پنجاه تا پنجاه تا بخوانید و  ارشیو کنید وقت زیادی می برد. برای اینکه این کار بسیار راحت تر شود، جیمیل یک روش پیش فرض برای انتخاب تمام پیام های درون یک لیبل دارد. این هم روش کارش.به لیبلی که می خواهید آن را حذف، آرشیو یا اینکه می خواهید تمام پیام هایش را “read” کنید بروید. بر روی باکس انتخاب که درست زیر نوار جستجو قرار دارد کلیک کنید. این تمام پنجاه پیام موجود در یک صفحه از لیبلی که در آن هستید را انتخاب می کند.

وقتی که تمام پنجاه پیام انتخاب شدند، یک پیام در بالای تمام پیام ها ظاهر می شود که از شما می پرسد آیا می خواهید تمام (شماره تعداد پیام های موجود در لیبل) گفتوگو های موجود در لیبل انتخابی را انتخاب کنید. اگر روی این پیام کلیک کنید نه تنها فقط ۵۰ پیام اول موجود در آن لیبل بلکه تمام پیام ها انتخاب می شوند.

سپس می توانید نسبت به حذف، انتقال آن ها به لیبلی دیگر، علامت زدن آن ها به خوانده یا نخواند، علامت زدنشان به عنوان پیام های مهم، ستاره دار کردن و یا علامت زدنشان به عنوان اسپم اقدام کنید.

شما می توانید این کار را در هر اینباکسی یا لیبلی که شما یا اپلیکیشنی در جیمیل درست کرده است انجام دهید. همه ایمیل ها به trash فرستاده می شوند که همچنین می توانید آنجا نیز آن ها انتخاب و یا حذف کنید.

این آموزش صرفا به منظور مدیریت لییل ها در این رسانه منتشر نشده است، بلکه به شما و دیگران کمک خواهد کرد که با قابلیت های جیمیل آشنا شوید و از آن بهره مند شوید چرا که بسیاری از امکانات جیمیل، مورد نیاز وبمسترها و کاربرانی است که در تعامل با اینترنت واقعا جدی هستند.

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *