جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


پلی استیشن 4 کاهش قیمت 50 دلاری خواهد خورد

سایت PlayStation Universe عکسی از پلی استیشن 4 با طرح طلایی به همراه برچسب قیمت روی آن منتشر کرد. 50 دلار کاهش قیمت برای یک نسخه طلایی از کنسول پلی استیشن 4 اسلیم با هارد یک ترابایت، موضوعی است که نمی توان از آن به راحتی گذشت.

پلی استیشن 4

شایعاتی که پیرامون عرضه طرح طلایی پلی استیشن 4 پخش شده بود، هر چه بیشتر به حقیقت نزدیک تر می شود. مهم تر از آن برچسب قیمتی است که روی کنسول خورده و عدد 249 دلار را نمایش می دهد.

چندی پیش یکی از کارکنان فروشگاه مجازی Target تصویری از پلی استیشن 4 طرح طلایی منتشر کرد و حالا، مردی ادعا کرده که در یکی از فروشگاه های Walmart وارد شده و یکی از این مدل ها با برچسب قیمت 249 دلاری را با چشم مشاهده کرده است.

در حال حاضر کنسول پلی استیشن 4 اسلیم یک ترابایت 299 دلار و نسخه پانصد گیگابایتی آن 259 دلار قیمت دارد. اگر این عکس واقعیت داشته باشد، به نظر می رسد که شرکت سونی برای رقابت با کنسول اسکورپیو قصد دارد با کاهش قیمت کنسول خود، گوی رقابت را از رقیب خود برباید. با سیل بازی های انحصاری متنوع که قرار است در نمایشگاه E3 امسال نمایش داده شود، گویا این موضوع به حقیقت خواهد پیوست.

به هر حال هیچ خبر رسمی درباره پلی استیشن 4 طلایی و نه کاهش قیمت 50 دلاری توسط شرکت سونی انتشار پیدا نکرده پس باید منتظر اخبار موثق ماند.

منبع : دیجیاتو

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *