جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


ویندوز10، ژانویه 2015

اگرچه مایکروسافت اوایل ژانویه در نمایشگاه CES 2015 حضور میابد، اما گفته می‌شود که این اتفاق زمان معرفی ویندوز 10 نخواهد بود.

در حال حاضر یک پیش‌نمایش فنی از نسخه جدید سیستم‌عامل مایکروسافت موسوم به ویندوز ۱۰ عرضه شده است که اگر راغب باشید می‌توانید آن را بارگذاری و نصب کنید.
اما باید توجه داشت که این نسخه فقط روی رایانه‌ها نصب می‌شود.

ویندوز10، ژانویه 2015
زمانی که مایکروسافت نخستین نسخه از ویندوز ۱۰ را سپتامبر امسال معرفی کرد، تاکید اصلی بر مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزاری بود تا ابزارهای کاربردی خود را برای این سیستم عامل ارایه دهند و کاربران راغب نیز از هم‌اکنون نظرات و پیشنهادات خود را در مورد ویندوز ۱۰ در اختیار مایکروسافت بگذارند.

از آن زمان تاکنون مایکروسافت چندین بار قول داده است که نسخه کاربری از این محصول را در آینده به دست کاربران جهانی می‌رساند.
هم‌اکنون شایعه شده است که این اتفاق ژانویه ۲۰۱۵ رخ می‌دهد
اگرچه مایکروسافت اوایل ژانویه در نمایشگاه CES 2015۵ حضور می‌یابد، اما گفته می‌شود که این اتفاق زمان معرفی ویندوز ۱۰ نخواهد بود.

بدیهی است که مایکروسافت برای معرفی چنین محصول مهمی یک مراسم مجزا در نظر بگیرد و منابع آگاه اعلام کردند که این مراسم تا پایان ماه ژانویه برگزار می‌شود و البته این مراسم بسیار بزرگ‌تر و مهم‌تر از کنفرانس ماه سپتامبر خواهد بود.

مایکروسافت قصد دارد همزمان با معرفی نسخه کنونی ویندوز ۱۰ برای رایانه‌های شخصی، نسخه ویژه آن برای تلفن‌های همراه و رایانه‌های لوحی را هم معرفی کند و این نخستین باری است که یک نسخه از سیستم عامل مایکروسافت می‌تواند به صورت همزمان روی دستگاه‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

ویندوز ۱۰ به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند روی انواع دستگاه‌های الکترونیکی از جمله رایانه‌های شخصی، کنسول بازی Xbox One، گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی نصب شود.

منبع: رایورز

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
    خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی خوب (لطفا رای بدید)
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *