جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


واگذاری اینترنت 20مگابایتی

معاون تجاری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه طرحی در دست اقدام داریم که طرح واگذاری اینترنت ۲۰ مگابایت در کشور آغاز شود، عنوان کرد: بیش از ۱۰۰ میلیون سیم‌کارت در کشور فعال است.

واگذاری اینترنت 20مگابایتی
علی کارگزار در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران با بیان اینکه در سازمانی در حال خدمت هستیم که تمام خدمات ما چه به صورت مستقیم در خدمت مردم است و آحاد جامعه از آن بهره می گیرند، افزود: با بسترسازی که در سطح استان‌ها صورت گرفته خدمات بانکداری در کشور چند صد برابر شده و مشکلات مردم در این زمینه برطرف شده است.

معاون مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اگر یک دانش‌آموز با استعداد توان آن را داشت که در تهران تحصیل کند ولی منابع مالی لازم نداشت، امروز بستر لازم از سوی مخابرات ایجاد شده تا با کمترین هزینه جانی و مالی به صورت مجازی در دانشگاه‌های کشور تحصیل کند، عنوان کرد: ۷۰۰۰ روستای کشور طی یک سال گذشته به اینترنت پرسرعت وصل شد و به این ترتیب هزاران خدمت از این طریق به آن خانه راه یافت.

وی با بیان اینکه در زمان ورود موبایل در کشور مشکلاتی بود، افزود: بیش از ۱۰۰ میلیون سیم‌کارت در کشور فعال بوده و در کنار آن به این ترتیب هزاران شغل در کشور ایجاد شده است و به این ترتیب خدمات مختلفی به واسطه موبایل در کشور ارائه می‌شود.

کارگزار با اشاره به اینکه یکی از اهداف شرکت مخابرات ارائه خدمات با کیفیت و اصولی است، تصریح کرد: به دنبال ارتقای سطح کیفیت خدمات در سطح عالی هستیم، در مازندران نیز شاهدیم که یکی از اعضای معاونت بازاریابی در مازندران به منصب مدیریت عاملی شرکت مخابرات استان منصوب می‌شود.

وی گفت: اقدامات خوبی در سطح کشور انجام شده است، در حوزه شبکه مشاور بین‌المللی گرفتیم و مطالعات در این زمینه در حال انجام است و بحث سوییچ آی‌پی و اکسس تلفن ثابت و پروژه وای‌فای در حال انجام است.

او با بیان اینکه طرحی در دست اقدام داریم که طرح واگذاری اینترنت ۲۰ مگابایت در کشور آغاز شود، عنوان کرد: طرح واگذاری اینترنت ۵ مگابایت و ۱۰ مگابایت برای اولین بار توسط شرکت مخابرات کشور انجام شده و بر اساس تجربه ما شرکت‌های ندا دیگر در این زمینه ورود پیدا کردند.

وی ضمن اشاره به اینکه مازندران یکی از استان‌های بزرگ و تاثیرگذار در بحث مخابرات در کشور است، ادامه داد: بهره‌مندی از نیروهای متخصص و کاردان یکی از ویژگی‌های استان مازندران است.

منبع:ایسنا

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
    خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی خوب (لطفا رای بدید)
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *