جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


هواوی : نرم افزار خدمات پس از فروش HiCare

نرم افزار خدمات پس از فروش HiCare به صورت پیش فرض در گوشی و تجهیزات هواوی ارائه می‌شود. در این مطلب با برخی از ویژگی‌های این نرم افزار آشنا می‌شویم.

 

هواوی : نرم افزار خدمات پس از فروش HiCare

خدمات پس از فروش و اطلاع‌رسانی به مشتریانی که محصولات هواوی را خریداری کرده‌اند برای شرکت HUAWEI اهمیت زیادی دارد. huawei همواره در ایران تلاش کرده علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان خود، ارائه راهنمایی‌های لازم بعد از خرید محصولات را در دستور کار خود حفظ کند. با توجه به این هدف بر روی کلیه گوشی های هواوی عرضه شده در بازار به صورت پیش‌فرض، نرم افزاری با نام HiCare وجود دارد که امکانات متعددی برای اطلاع‌رسانی در حوزه خدمات پس از فروش تجهیزات هواوی دارد.

در نرم افزار خدمات پس از فروش HiCare ، شما می‌توانید از سیاست‌ها و ضوابط خدمات پس از فروش هواوی در ایران مطلع شوید که این موارد شامل شرایط تعویض، مدت زمان تعویض، شرایط عمومی ضمانت، شرایط ابطال ضمانت و نحوه اطلاع از وضعیت تعمیرات است.

به علاوه امکان بررسی ضمانت تجهیزات هم در این نرم افزار وجود دارد. در این بخش از نرم افزار HiCare کاربران به راحتی می‌توانند با وارد کردن شماره سریال 15 رقمی دستگاه (IMEI) ضمانت دستگاه را بررسی کرده و از اصالت گارانتی آن اطمینان حاصل نمایند.

همچنین کاربران تجهیزات هواوی با مراجعه به بخش خدمات پس از فروش این نرم افزار می‌توانند به نشانی مراکز رسمی خدمات پس از فروش هواوی دسترسی داشته باشند که برای این کار تنها کافیست شهر محل زندگی خود را وارد کرده و نزدیک‌ترین نشانی را انتخاب نمایند.

این موارد تنها بخشی از امکانات نرم افزار خدمات پس از فروش HiCare است و در مقالات بعدی با بخش دیگری از امکانات زیاد این نرم افزار آشنا خواهیم شد.

منبع : گجت نیوز

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *