جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


همکاری دیزنی و اسنپ چت

اسنپ چت به تازگی قرارداد با اهمیت و قابل توجه جدیدی را به امضا رسانده است. گروه تلویزیونی Disney-ABC موافقت کرده است تا محتوای جدیدی را بر روی این اپلیکیشن پخش کند. این موافقت شامل خلاصه سریال The Bachelor شبکه ABC نیز می شود که قرار است نخستین محتوایی باشد که در بخش Discover اسنپ چت نمایش داده خواهد شد.

همکاری دیزنی و اسنپ چت
این پروژه جدید همگام با پخش تلویزیونی این سریال نمایش داده می شود و Watch Party: The Bachelor نام خواهد داشت. هنرپیشگان، شرکت کنندگان سابق و طرفداران این سریال می توانند نظرات خود را در خصوص فصل جدید این برنامه که از سوم ژانویه 2017 آغاز می شود. اعلام کنند.


مشارکت این دو کمپانی خیلی هم تعجب آور نیست، چرا که گروه هدف این دو مشابه است. دیزنی به دنبال راه های جدید برای دسترسی به مخاطبین جوان است و اسنپ چت نیز مجموعه ای عظیم از چنین مخاطبینی است، و این اپلیکیشن پیام رسان تصویری نیز به دنبال راهی است تا بتواند پیش از آنکه محتوای جذاب و محبوب در اختیار عموم قرار گیرد به آن دسترسی پیدا کند. در عین حال این دو کمپانی پیشتر و برای نمایش زنده مراسم اسکار در اسنپ چت با هم همکاری کرده بودند که به زعم طرفین، بسیار موفق بود.

منبع تک شات

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *