جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


همکاری اپل و IBM

به‌نظر می‌رسد که یکی دیگر از غول‌های بزرگ دنیای فناوری قصد دارد تا با ساعت هوشمند اپل به همکاری بپردازد و در این راستا شرکت آی‌بی‌ام به پشتیبانی نرم‌افزاری از این ساعت خواهد پرداخت.

همکاری اپل و IBM

شرکت آی‌بی‌ام که در طول دو سال گذشته روابط بسیار خوبی با شرکت اپل داشته است، پس از عرضه موفقیت آمیز ساعت هوشمند اپل تصمیم به حمایت نرم‌افزاری از این پدیده خاص گرفته است.
شایان ذکر است که در طول این دوسال، شرکت‌ آی‌بی‌ام نرم‌افزارهای ویژه سطح بنگاه‌های تجاری را برای سیستم‌ عامل iOS شرکت اپل تولید می‌کرده است و در طول این مدت موفق به عرضه ۲۲ نرم‌افزار از این دست برای دستگاه‌های مجهز به این سیستم عامل شده است.
در راستای این همکاری قرار است تا آی‌‌بی‌ام به اپل اجازه بدهد که اطلاعات موجود بر روی نرم‌افزارهای ساعت اپل را به تلفن‌های همراه مجهز به iOS و یا در مسیر بالعکس مهیا سازد.
به این ترتیب برای نمونه می‌توان ساختار وقت‌دهی پزشکان را با ساعت‌های هوشمند اپل و تلفن‌های سری آیفون مدیریت کرده و بر روی ساعت و دستگاه همراه آنها نمایش داد.
این ساختار ویژه برای مراکزی که دارای فوریت انتقال داده‌ها هستند (مانند بیمارستان‌ها) بسیار مفید خواهد بود و می‌توان به کمک آن کاربری‌های بسیار حرفه ای و متفاوتی را برای ساعت هوشمند اپل درنظر گرفت.

منبع:آی تی ایران

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *