جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


هشتگ RoadRage

رانندگی از جمله موقعیت‌هایی است که در آن انسان به‌سادگی کنترل روانی خود را از دست می‌دهد و عصبانی می‌شود. راننده‌ای اتومبیلش را به اتومبیل شما می‌کوبد یا اجازه سبقت به شما نمی‌دهد؛ برای رسیدن به محل کار عجله دارید و ترافیک سنگین است.

هشتگ RoadRage


طبق اعلام NHTSA، سرنام National Highway Transportation Safety Administration، میزان حوادث جاده‌ای مرگبار ناشی از رانندگی‌های پرخطر و عصبانیت راننده‌ها، از سال 2004 تاکنون افزایش زیادی داشته است و اگر تصادفات منجر به جرح یا تصادفات جزئی‌تر را هم درنظر بگیریم، این آمار افزایش می‌یابد.
فراگیر شدن رسانه‌های اجتماعی این فرصت را به راننده‌ها داده است تا در چنین موقعیت‌هایی، با ارسال پست‌هایی در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های اشتراک‌گذاری، عصبانیت خود را با دیگران به اشتراک گذارند، بلکه آرامشی پیدا کنند!

شرکت «Auto Insurance Center» از این فرصت استفاده کرده است تا با تجزیه‌وتحلیل 65535 پست اینستاگرام با هشتگ RoadRage دریابد که چه زمان‌هایی، در چه مکان‌هایی و به چه دلیل، رانندگان آمریکایی در پشت فرمان از کوره در می‌روند. نتایج این بررسی جالب بوده است. بیشترین میزان عصبانیت کاربران در ماه آگوست بوده است و کمترین در ماه می. بیشتر میزان عصبانیت در روز جمعه و کمترین در روز یک‌شنبه. بیشترین میزان عصبانیت ساعت شش بعدازظهر و کمترین چهار و پنج صبح. از بین ایالت‌ها، هاوایی در صدر قرار دارد و از میان شهرها هم لس‌آنجلس از سایر شهرها پیشی گرفته است

منبع شبکه

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *