جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


نوآورانه‌ترین شرکت‌های جهان

بر اساس مطالعه جهانی صورت گرفته و رای نهایی سیاست‌گذاران حوزه کسب‌ و کار، گوگل، اپل، آمازون و مایکروسافت چهار رتبه نخست مربوط به لیست نوآورانه‌ترین شرکت‌های جهان را به خود اختصاص دادند.

نوآورانه‌ترین شرکت‌های جهان


این اطلاعات را مرکز تحقیقاتی Tech Pro Research بر اساس آخرین بررسی خود به دست آورد و نتایج حاصل از آن را در گزارشی با عنوان زیر به انتشار رساند: «گزارش نوآوری‌های حوزه IT در سال ۲۰۱۵: برترین شرکت‌ها، بزرگ‌ترین توسعه‌دهندگان IT، و بزرگ‌ترین موانع پیش رو.»

مدیران شرکت‌های بزرگ اعلام کردند که در جریان تاسیس شرکت‌های کوچک زیرمجموعه مشکلات فراوانی برای ارائه نوآوری داشته‌اند. این در حالی بود که شرکت‌های سیسکو و IBM هردو توانستند در زمینه ارائه نوآوری‌ نتایج خوبی را کسب کنند.

مرکز Tech Pro در اقدام اخیر خود ۳۶۳ سیاست‌گذار اصلی در زمینه‌ها و صنایع مختلف را مورد نظرسنجی قرار داد و در پایان لیست نوآورانه‌ترین شرکت‌های جهان به ترتیب زیر منتشر شد: گوگل، اپل، آمازون، مایکروسافت، سامسونگ، سیسکو، IBM، VMWare، Adobe، Salseforce، HP، Dell، Red Hat، اوراکل، SAP و EMC.

 

لازم به ذکر است ۵۲ درصد نوآوری‌های ارائه شده توسط این شرکت‌ها به صورت رایج و معمول در بازار جهانی مورد استفاده قرار گرفت. همچنین ۳۸ درصد مدیران حاضر در این بررسی اعلام کردند که ارائه نوآوری برای مشتریان توانسته است آنها را به موفقیت برساند.

از بین ۳۶۳ مدیر حاضر در این بررسی ۲۵ درصد در شرکت‌هایی با بیش از ۱۰۰۰ کارمند حضور داشتند، ۱۶ درصد در شرکت‌هایی با ۲۵۰ تا ۹۹۹ کارمند مدیریت می‌کردند و ۲۲ درصد هم مدیر شرکت‌هایی با ۵۰ تا ۲۴۹ کارمند بودند.

 

منبع:ایتنا

 

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *