جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


محصول مشترک Barnes & Nobles و سامسونگ

همکاری Barnes & Nobles و سامسونگ با عرضه Galaxy Tab S2 Nook ادامه می یابد. تبلت مذکور در واقع همان Galaxy Tab S2  اصلی است که با اپلیکیشن های Nook در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

محصول مشترک Barnes & Nobles و سامسونگ

 

این تبلت ۸ اینچی فروش خود را از امروز و با قیمت ۴۰۰ دلار در فروشگاه های بارنز اند نوبل آغاز خواهد کرد. برای اعضای B&N نیز یک تخفیف ۱۰ درصدی برای خرید تبلت در نظر گرفته شده. اگرچه مشاهده کناره گیری Nook از ساخت کتابخوان هایی با برند خودش غم انگیز است، اما با تبلت جدید سامسونگ می توانید کارهای به مراتب بیشتری از یک کتابخوان معمولی انجام دهید.

تبلت یاد شده به طرز شگفت انگیزی نازک و سبک وزن بوده و از یک نمایشگر درخشان کواد اچ دی بهره می برد. گفتنی است که Tab S2 Nook، به مراتب از تبلت های Tab 4 Nook که سال گذشته با قیمت ۱۵۰ الی ۲۵۰ دلار عرضه می شدند قیمت بالاتری دارد.

با خرید یک Tab S2 Nook، قادر به انتخاب ۳ کتاب رایگان از یک مجموعه بیست تایی هستید، ضمن این که سه مجله هم دریافت می کنید که هر یک به تنهایی ۵ دلار ارزش دارند. این تبلت مطمئنا برای افرادی کارایی دارد که فروشگاه های B&N را برای یافتن کتاب های الکترونیکی زیر و رو می کنند.

منبع:Engadget

 

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *