جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


علت محدودیت دسترسی به اینستاگرام

اخیرا مشترکان برخی سرویس‌دهنده‌های اینترنتی در دسترسی به اینستاگرام با محدودیت مواجه شده‌اند، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت می‌گوید: اختلالی در دسترسی به این برنامه ایجاد نشده و مشکلات احتمالی مشترکان به دلیل مشکل IP کاربر است.

علت محدودیت دسترسی به اینستاگرام

چند روزی است که مشترکان برخی سرویس‌دهنده‌های اینترنتی و کاربران برنامه کاربردی ایسنتاگرام اختلال‌هایی را در دسترسی به این برنامه مشاهده می‌کنند.

ایسنتاگرام نخستین برنامه‌ای است که برای جلوگیری از مسدودسازی کامل، فیلترینگ هوشمند روی آن به اجرا درآمده است.

اما از چند روز پیش مشتریان سرویس‌‌دهنده‌های مختلف اینترنت دسترسی‌های متفاوتی را نسبت به این برنامه تجربه‌ می‌کنند، به این صورت که در حالیکه که کاربران یک سرویس‌دهنده مشکلی برای بازکردن این برنامه ندارند اما برای مشتریان سرویس‌دهنده دیگری این برنامه مسدود است.

محمود خسروی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در پاسخ به این سؤال که اخیرا کاربران با مشکلاتی در دسترسی به اینستاگرام مواجه شده‌اند، علت چیست، اظهار داشت: مشکلی در دسترسی به اینستاگرام وجود ندارد؛ اینستاگرام تنها برنامه‌ای است که فیلترینگ هوشمند روی آن اجرا شده است و فیلترینگ در این برنامه به صورت هدفمند شده است.

وی افزود: برای مثال عکسی که خلاف شئونات است در این برنامه باز نمی‌شود.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: اشکالات احتمالی مشترکان در دسترسی به این نرم افزار به دلیل مشکل IP آن کاربر است و هیچ تعمدی در ایجاد اختلال در دسترسی به این برنامه وجود ندارد.

منبع:فارس

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *