جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


مایکروسافت به دنبال کاربران Evernote

امکان ندارد پای کامپیوتر نشسته و از مجموعه نرم‌افزارهای مایکروسافت آفیس استفاده نکرده باشید. حتی اگر هم مک دارید، احتمالا یک ورد و اکسل روی کامپیوترتان پیدا می‌شود. با این حال، آفیس فقط هم ورد و اکسل نیست. نرم‌افزارهای دیگری هم در این بسته جای گرفته‌اند؛ نرم‌افزارهایی مثل OneNote که برخلاف همان ورد و اکسل، اصولا کسی از آن استفاده نمی‌کند.

مایکروشافت به دنبال کاربران Evernote


در همین راستا هم مایکروسافت تصمیم گرفته تا کاربران OneNote را با استفاده از ابزاری جدید بیشتر کند. ابزار جدید مایکروسافت، به کاربران فعلی Evernote می‌گوید که می‌توانند تمام نوت‌های‌شان را به راحتی به OneNote انتقال دهند. در حال حاضر، نرم‌افزار مایکروسافت فقط روی کامپیوترهای ویندوزی کار می‌کند؛ اما پس از اینکه نوت‌ها را انتقال دادید، می‌توانید آن‌ها روی تمام دستگاه‌های‌تان ببینید. مایکروسافت می‌گوید که مشغول کار روی یک نسخه‌ی OS X هم است.

مایکروشافت به دنبال کاربران Evernote2

مایکروسافت هم‌چنین جدولی ساخته است که قابلیت‌های OneNote و Evernote‌ را در کنار هم قرار می‌دهد. مایکروسافت برای مثال در این جدول به رایگان بودن کامل تمام سرویس‌های OneNote اشاره می‌کند. در حالی که برای استفاده‌ی کامل از Evernote‌ باید سالانه حق اشتراک پرداخت کنید.

در نهایت، هر کدام از این دو نرم‌افزار، بدی‌ها و خوبی‌ها خودشان را دارند. پیشنهاد می‌کنیم اگر به یکی از آن‌ها عادت نکرده‌اید، هر دو را تست کنید و در نهایت از بین Evernote و OneNote یکی را انتخاب کنید. هر دو نرم‌افزار کارتان را راه می‌اندازند.

منبع: GSM Arena

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *