جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


ماشین لباسشوئی بخار ال‌ جی

در فناوری جدید True Steam ، کمپانی ال جی با استفاده از ترکیب آب و بخار انقلابی در پاکیزگی لباس‌های شما ایجاد کرده است. این فناوری نوظهور که اولین بار در دستگاه‌های شوینده ال‌ جی استفاده شده است باعث می‌شود تا الیاف لباس حفظ شوند و لباس‌ها پس از شستشو چروک نشوند. ضد حساسیت بودن، سرعت، کارایی و انعطاف‌ پذیری بالا از قابلیت‌های این فناوری شگفت‌انگیز است.

 

LG washing machine

 

بخار در ماشین لباسشویی True Steam با نیرویی باورنکردنی نفوذ می‌کند و آلودگی‌ها رامی‌زداید. همچنین بخار باعث می‌شود چین و چروک روی لباس ایجاد نگردد. با سیکل AllergieneTM به طور کاملاً مؤثر می‌توان ۹۵ درصد از ذرات حساسیت‌ زا را از الیاف لباس زدود.

با این قابلیت لباس‌ها تنها ظرف ۲۰ دقیقه تمیز می‌شوند و بدون استفاده از اتو کلیه خطوط و تا خوردگی‌ها از بین می‌روند. این بدان معناست که در زندگی پر مشغله امروزی شما وقت بیشتری برای لذت بردن ازچیزهای دیگر خواهید داشت.

ماشین لباس‌شوئی جدید ال‌جی ضمن کاستن از زمان شستشو باعث بهبود عملکرد و کم شدن قابل توجه مصرف انرژی می‌شود. به علاوه، ماشین‌های لباسشوئی بخار ال‌ جی آب کمتری نسبت به ماشین لباسشوئی‌های رایج در بازار مصرف می‌کنند.

قابلیت True Steam همراه با قابلیت‌های نوآورانه دیگری نظیر موتور بدون تسمه و ۶ Motion Direct Drive که به منظور ایجاد حرکات متفاوت شستشو در نظر گرفته شده، عرضه می‌شود. با ارائه شش روش متفاوت شستشو و ترکیب آن با فناوری بخار، انتخاب ماشین لباسشوئی مناسب شما دیگر خیلی سخت نیست.

منبع : گجت نیوز

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *