جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


لوگوهای تبلیغاتی در نقشه گوگل

شرکت گوگل به‌تازگی دامنه تبلیغات خود را افزایش داده است و در این راستا نیز لوگوی شرکت‌های مختلف بر روی نقشه این شرکت قابل رویت خواهند بود.

لوگوهای تبلیغاتی در نقشه گوگل
گوگل خدمات رایگان متعددی را به ما ارائه کرده است ولی نباید فراموش کنیم که بخش اصلی درآمد این شرکت از تبلیغات تامین می‌شود.

به‌تازگی این شرکت به‌روزرسانی‌های جدیدی را در زمینه خدمات تبلیغاتی خود ارائه کرده است که مهم‌ترین تغییر ایجاد شده به واسطه آن بر روی نقشه این شرکت قابل رویت خواهد بود.

 

این قابلیت موجب می‌شود تا بتوان در نقشه‌های این شرکت، لوگوی مراکز مهم تجاری مانند رستوران‌های مک‌دونالد را بر روی نقشه مشاهده کرده و تنها با کلیک بر روی آنها به سراغ دریافت آدرس و مسیردهی رفت.

گوگل معتقد است که یک‌سوم تمامی جست‌وجوهایی که با تلفن‌های همراه انجام می‌شوند، مربوط به یک محل خاص هستند و از سوی دیگر یک‌سوم این جست‌وجوها به جست‌وجو در نقشه‌های گوگل منتهی می‌شوند.

به‌این‌ترتیب گوگل از لوگوی شرکت‌های بزرگ به‌عنوان پین‌هایی واضح بر روی نقشه خود استفاده خواهد کرد و می‌تواند به‌سادگی با این کار هم به کاربران خود خدمات‌رسانی کرده و هم درآمد تبلیغاتی خود را افزایش بدهد.

منبع ایتنا

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *