جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


فراخوان کارت هوشمند ملی 1394

مدیرکل اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: در 9 ماهه اول سال جاری 756 هزار درخواست برای صدور کارت ملی هوشمند به دست ما رسیده که تا کنون 523 هزار و 500 کارت صادر شده است.

فراخوان کارت هوشمند ملی 1394
محسن اسماعیلی ، اظهارکرد: از ابتدای سال 91 تا کنون یک میلیون و 50 هزار کارت ملی هوشمند صادر شده است و امسال جهش خوبی در اخذ درخواست‌های صدور کارت ملی هوشمند داشته‌ایم.
وی با بیان اینکه کارت ملی هوشمند در حال حاضر برای سه دسته از افراد در حال حاضر صادر می‌شود، افزود: افرادی که سنشان به 15 سال تمام رسیده است باید پس از عکس دار کردن شناسنامه خود نسبت به دریافت کارت ملی هوشمند اقدام کنند. دسته دیگر افرادی هستند که کارت ملی خود را مفقود کرده‌اند، علاوه بر آن هم کارت ملی هوشمند برای اشخاصی که لازم است مشخصات هویتی آنها اصلاح شود نیز صادر می‌شود. به عنوان نمونه نام یا نام خانوادگی برخی افراد تغییر کرده است.
مدیرکل اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور تاکید کرد: کارت ملی کنونی تا سال 94 اعتبار دارد و دارندگان آن می‌توانند به پیشخوان‌های ارائه خدمات مراجعه کنند و خدمات دریافت کنند.
اسماعیلی در پایان گفت: قرار بود در پایان سال جاری فراخوان صدور کارت ملی هوشمند را بررسی کنیم تا در سال 94 گروه‌های سنی بیشتری بتوانند از این کارت بهره‌مند شوند و این فراخوان در سال 94 اعلام می‌شود.

منبع:ایسنا

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *