جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


فبلت اپل (ph-ablet)

هر چند اپل در ابتدای ابداع گوشی‌های فبلت ( گوشی‌هایی که صفحه نمایش بزرگتر از موبایل‌های مرسوم و کوچکتر از تبلت‌ها دارند) چندان حضور نداشت اما آیفون ۶ پلاس و صفحه نمایش ۵.۵ اینچی آن آغاز بر ورود این شرکت به این عرصه بود.

فبلت اپل (ph-ablet)

بر اساس گزارش خبرگزاری‌ها فبلت جدید اپل که حدود دو ماه قبل پا به بازار گذاشت در آمریکا با چنان استقبالی رو به رو شده که به زودی حاکمیت فبلت در این کشور را در دست خواهد گرفت. بر این اساس هم اکنون فبلت‌ها فقط حدود ۱۰ درصد از بازار موبایل‌های هوشمند را در آمریکا در دست دارند که حدود ۲ درصد از سال ۲۰۱۳ بیشتر است.

حدود ۵۸ درصد از کسانی که در یک نظرسنجی شرکت کرده‌اند گفته‌اند که یا آیفون ۶ پلاس دارند یا قصد خرید آن را دارند. این همه در حالی است که فروش آیفون ۶ پلاس نسبت به آیفون ۶ به مراتب کمتر بوده و بخش عمده موفقیت اپل از فروش آیفون ۶ به دست آمده است.

حالا اما به نظر می‌رسد که بر خلاف استراتژی شکست خورده اپل در معرفی آیفون 5C که در کنار آیفون 5S مجال موفقیتی نیافت حالا اما در عین اینکه استقبال از آیفون ۶ بسیار بالا بوده آیفون ۶ پلاس هم با انبوهی از علاقه‌مندانی مواجه شده که در این سالها در انتظار گوشی با صفحه نمایش بزرگتر اپل بودند.

در همین حال البته نباید از نظر دور داشت که طی سال‌های اخیر فروش تبلت‌های اپل موسوم به آی‌پد نیز کاهش یافته و این می‌تواند به این معنا باشد که خریداران پیشین و جدید اپل ترجیح داده‌اند که فبلت اپل را امتحان کنند.

منبع:آی تی ایران

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *