جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


عذرخواهی فیسبوک از کاربران

فیس بوک برای مرور سال میلادی 2014 قابلیتی را به عنوان مرور سال یا Year in Review برای کاربرانش در نظر گرفته که واکنش منفی تعدادی از آنها را به دنبال داشته است.

عذرخواهی فیسبوک از کاربران
این قابیلت به گونه ای است که مجموعه‌ای از تصاویر و نوشته های پربازدید و پربحث کاربران را در ماه های مختلف در معرض دید کاربران قرار می دهد، اما از آنجا که برخی از این مطالب حاوی عکسها، پست ها و اظهارنظرهای ناراحت کننده و منفی بوده است، مرور سال به این شکل عملا باعث یادآوری خاطرات بد بسیاری از کاربران فیس بوک و واکنش منفی انها به این ابتکار عمل گردیده است.


ظاهرا الگوریتمی که فیس بوک برای انتخاب عکس های مختلف در نظر گرفته به اندازه کافی فکر شده نبوده و همین مساله باعث شده که خاطرات بد در کنار خاطرات خوب در معرض دید کاربران قرار بگیرد. برخی کاربران نسبت به این مساله در دیگر شبکه های اجتماعی واکنش منفی نشان داده اند و از جمله به خاطر نمایش خاطرات بد خود که در آستانه کریسمس متاثرشان کرده به فیس بوک اعتراض کرده‌اند.
کارشناسان معتقدند فیس بوک باید به جای توجه به میزان اظهارنظرها و لایک ها به محتوای پست ها توجه می کرد تا مطالب ناراحت کننده را مجددا در معرض دید کاربران قرار ندهد.

منبع: فارس

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *