جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


صفحه شخصی اوباما در فیس بوک

رئیس جمهور آمریکا عضو فیس‌بوک شد.

رئیس جمهور آمریکا عضو فیس‌بوک شد. فیس بوک که اخیرا آمار بازدید روزانه از وب‌سایتش را یک میلیارد نفر اعلام کرده بود حالا با به عضویت گرفتن شخصی چون پرزیدنت اوباما قطعا تعداد بازدیدهایش از این هم بیشتر خواهد شد. صفحه‌ای که اوباما در فیس‌بوک ساخته مربوط به کمپین اوباما یا صفحه‌ای که دفتر وی در کاخ سفید اداره می‌کند نیست.در این صفحه اوباما شخصا با مردم در ارتباط است و با آنها صحبت می‌کند. اوباما در اولین پست فیس‌بوکی‌اش یک ویدئو در محوطه کاخ سفید گذاشته است. در این ویدئو او درباره سنجابها و روباهی به نام لینکلن صحبت می‌کند. وی همچنین با نقل درخواستی تحت عنوان «این سیاره زیبا را برای فرزندان و نوادگان خود حفظ کنیم»، تمام شهروندان و رهبران را به اقدامات جدی تر در برابر تغییرات آب و هوایی زمین دعوت کرده و فیس بوک را مکانی مناسب برای تبادل نظرات در مورد مسائل مهم جهان بر شمرده است. اوباما در اولین فیلم در صفحه اختصاصی خود خودش را یک پدر، همسر و چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا معرفی کرده است. درساعات اولیه راه اندازی صفحه اوباما بیش بر 550 هزار نفر او را لایک کردند. این اولین بار نیست که باراک اوباما در شبکه های اجتماعی حضور پیدا می‌کند. او در ماه می نیز عضو شبکه توئیتر شده بود و جالب اینکه عکس پروفایل اوباما در فیس‌بوک همان عمس پروفایلش در توییتر است.
فیس بوک که اخیرا آمار بازدید روزانه از وب‌سایتش را یک میلیارد نفر اعلام کرده بود حالا با به عضویت گرفتن شخصی چون پرزیدنت اوباما قطعا تعداد بازدیدهایش از این هم بیشتر خواهد شد.

صفحه‌ای که اوباما در فیس‌بوک ساخته مربوط به کمپین اوباما یا صفحه‌ای که دفتر وی در کاخ سفید اداره می‌کند نیست.در این صفحه اوباما شخصا با مردم در ارتباط است و با آنها صحبت می‌کند.
اوباما در اولین پست فیس‌بوکی‌اش یک ویدئو در محوطه کاخ سفید گذاشته است. در این ویدئو او درباره سنجابها و روباهی به نام لینکلن صحبت می‌کند. وی همچنین با نقل درخواستی تحت عنوان «این سیاره زیبا را برای فرزندان و نوادگان خود حفظ کنیم»، تمام شهروندان و رهبران را به اقدامات جدی تر در برابر تغییرات آب و هوایی زمین دعوت کرده و فیس بوک را مکانی مناسب برای تبادل نظرات در مورد مسائل مهم جهان بر شمرده است.
اوباما در اولین فیلم در صفحه اختصاصی خود خودش را یک پدر، همسر و چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا معرفی کرده است.
درساعات اولیه راه اندازی صفحه اوباما بیش بر 550 هزار نفر او را لایک کردند.
این اولین بار نیست که باراک اوباما در شبکه های اجتماعی حضور پیدا می‌کند. او در ماه می نیز عضو شبکه توئیتر شده بود و جالب اینکه عکس پروفایل اوباما در فیس‌بوک همان عکس پروفایلش در توییتر است.

منبع آی تی ایران

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *