جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


سامسونگ گلکسی S8 و S8 پلاس را در سه رنگ جدید عرضه می‌کند

پرچم‌داران گلکسی اس ۸ سامسونگ چند هفته‌ای است که بازار عرضه شده‌اند و با اینکه فروش خوبی دارند، سامسونگ قصد دارد آن‌ها را در سه رنگ جدید روانه بازار کند.

سامسونگ گلکسی S8 و S8 پلاس

لیستی که در وب‌سایت سامسونگ وجود دارد، نشان می‌دهد که این غول کره‌ای قصد دارد گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس را در سه رنگ جدید روانه بازار کند. گلکسی اس ۸ قرار است در رنگ‌های آبی یخی، خاکستری متمایل به بنفش و طلایی شنی به فروش برسد. گلکسی اس ۸ پلاس تنها در دو رنگ آخر عرضه می‌شود. هنوز مشخص نیست که آیا این رنگ‌ها برای بازار بین‌المللی هستند یا فقط در بازار تایوان عرضه می‌شوند. تصویر زیر رنگ‌های یاد‌شده را نشان می‌دهد.

علاوه بر عرضه با رنگ‌های جدید، سامسونگ در حال کار روی نسخه بعدی پرچم‌داران خود در پروژه استار است. انتظار می‌رود که اینفینیتی دیسپلی در گلکسی اس ۹ نیز وجود داشته باشد. گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس تابه‌حال یک موفقیت برای سامسونگ بوده‌اند و سامسونگ انتظار دارد که تا پایان سال ۲۰۱۷، ۶۰ میلیون نسخه از آن‌ها را به فروش برساند.

سامسونگ همچنین قصد دارد در تابستان، گلکسی نوت ۸ را عرضه کند که سخت‌افزار آن بر پایه گلکسی اس ۸ است. گلکسی نوت ۸ از قلم هوشمند اس پن و سخت‌افزار بهبودیافته بهره می‌برد.

منبع : زومیت

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *