جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


سامسونگ کماکان به دنبال فرصت هایی جهت ادغام و تملک دیگر شرکت هاست

کمپانی سامسونگ الکترونیکس به عنوان غول فناوری کره ای هنوز به دنبال فرصت هایی برای به تصاحب در آوردن شرکت های دیگر است چرا که آنها در نظر دارند تا با توسعه سرویس ها و نرم افزارهای تازه، محصولاتشان را بیش از گذشته متمایز کنند.

سامسونگ

سامسونگ

خبر مورد اشاره از آنجایی نشأت می گیرد که «پیتر کو» معاون رئیس بخش موبایل سامسونگ در خلال رویدادی که در هنگ کنگ و برای سرمایه گذاران برگزار شده بود، عنوان کرد که «ما در نظر داریم تا کمپانی هایی که در رسیدن به اهدافمان با ما هم جهت هستند را بیابیم.»

هدف سامسونگ توسعه سرویس ها و نرم افزارهای تازه است تا از این طریق محصولاتشان را بیش از گذشته متمایز کنند
شرکت رده اول در تولید کننده چیپ های حافظه، موبایل های هوشمند و تلویزیون ها در سال های اخیر به صورت جدی تری به مالکیت کمپانی های دیگر روی آورده و عادات گذشته خود مبنی بر استفاده از استعدادهای داخلی را کنار گذاشته است.

لازم به ذکر است سامسونگ علاوه بر خرید شرکت هایی نظیر Viv Labs و LoopPay که تلاش های کنونی کمپانی کره ای در حوزه هوش مصنوعی و پرداخت از طریق موبایل را جهت داده اند، سرمایه گذاری هایی را هم برای نفوذ به تجارت ها و کسب و کارهای تازه صورت داده است.

«کو» اذعان داشته که سامسونگ نرم افزارها و سرویس ها را مورد هدف قرار داده تا جذابیت محصولاتش برای کاربران را افزایش دهد و در این مسیر به دنبال همکاری و یا تصاحب دیگر شرکت ها خواهد بود.

منبع : دیجیاتو

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *