جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


ساخت بسته دلخواه تلفن همراه

شرکت ایرانسل اعلام کرد که از این پس، مشترکان این اپراتور می‌توانند با توجه به نیازهای خود شامل حجم اینترنت، تعداد روزهای مورد نیاز، تعداد پیامک فارسی و دقایق مکالمه ایرانسلی را خودشان طراحی و خریداری کنند. این خدمت که «بسته ترکیبی من» نام دارد، یکی از امکانات شرکت ایرانسل است که با استفاده از آن مشترکان این اپراتور می‌توانند بر حسب نیاز و میزان مصرف خود، بسته دلخواه‌شان را تعیین کنند و سفارش دهند.

ساخت بسته دلخواه تلفن همراه


با «بسته ترکیبی من»، این امکان در اختیار شما قرار می‌گیرد که بر حسب نیاز و میزان مصرف خود، بسته دلخواه‌تان را تعیین و سفارش دهید. برای این امر کافی است تعداد روز، دقایق مکالمه ایرانسلی، تعداد پیامک فارسی ایرانسلی و حجم اینترنت مورد نیازتان را از طریق مراجعه به لینک «کنترل حساب اینترنتی» تعیین یا با شماره گیری کد #3*4444* بسته خود را طراحی کنید! برای اطلاع از اعتبار باقیمانده بسته خود می‌توانید کد #57*141* را شماره گیری نمایید.

شایان ذکر است که تاکنون این خدمت برای مشترکان اعتباری ایرانسل فعال بود و از این پس، مشترکان دائمی ایرانسل نیز می‌توانند از خدمات بسته ترکیبی من استفاده کنند.

 

منبع شبکه

 • امتیاز شما به این مقاله ؟
  خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی خوب (لطفا رای بدید)
 • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

  2 پاسخ به “ساخت بسته دلخواه تلفن همراه”

  1. علیرضا گفت:

   دوست عزیزی که میشناسمتون این خبر برای n وقت پیش می باشد و الان دیگر همه میدانند این خبر را و لزوم نداشت که این خبر را قرار دهی مگر برای پر کردن جیب خود و اضافه گفتن که کارتو بخوای مثلا انجام داده باشی gn

   • وحید مجیدی صدر گفت:

    دوست عزیزم قسمت اخبار فناوری , ارسال شده توسط منابع دیگر میباشد و سایت اسکریپت دات کام در آن دخل و تصرفی ندارد .

    شماهم بهتر است به جای ادبیات خانم مارپل , به منبع خبر دقت فرمایید

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *