جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


رکورد شکنی با هدست واقعیت مجازی

حتما شنیده اید یا دیده اید که برخی از گیمرها چندین ساعت وقت خود را صرف بازی های ویدیویی می کنند و گاهی اوقات حتی بیش از ده ساعت بی وقفه به انجام بازی می پردازند. اما واقعیت مجازی یک مدیوم تازه است و هنوز جای خود را میان مردم باز نکرده.

رکورد شکنی با هدست واقعیت مجازی

با این حال، شخصی به نام Derek Westerman برای ثبت رکوردی تصمیم می گیرد تا به مدت 25 ساعت متداول و بی وقفه به استفاده از هدست واقعیت مجازی HTC Vive بپردازد و بدون برداشتن هدست از روی سرش و یا بستن چشمان اش، در دنیای آن غرق شود.

طبیعی است که در چنین مدتی، بدن وی باید تغییرات بسیاری را تحمل کند که سردرد و حالت تهوع از مهم ترین آن ها به شما می رود. گینس برای این ثبت رکورد حاضر بود و وسترمن مجبور بود که فقط از یک بازی طی این 25 ساعت استفاده کند.

به همین سبب، وی بازی Tilt Brush را انتخاب کرد که یک نوع نقاشی در حالت واقعیت مجازی است. او می گوید می خواستم بیشترین آزادی ممکن را در 25 ساعت داشته باشم و به همین دلیل، نقاشی در فضای سه بعدی بهترین گزینه به نظر می رسید.

حالت تهوع در ساعت هفدهم کار دست او داد اما با این حال وسترمن به کار خود ادامه داد تا اینکه پس از 25 ساعت رکورد خود را ثبت کرد.
منبع:
Ubergizmo

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *